24 000 Ft
64,86 EUR, 70,59 USD
[Mittermaier, Carl Joseph Anton (1787-1867)] Dr. K. J. Mittermaier: Erfahrungen über die Wirksamkeit der Schwurgerichte in Europa und Amerika über ihre Vorzüge, Mängel und Abhülfe. Erlangen, 1865., Fredinand Enke, VIII+786 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval és gerinccel, foltos lapokkal.