5 000 Ft
Az 1885. évi Budapesti Országos Általános Kiállítás Katalogusa. Az Országos Bizottság megbízásából szerkeszté: Mudrony Soma. A II-ik részt átdolgozta Nendtvich Gusztáv. Bp., 1885., Pesti Könyvnyomda Rt., V+591+128 p.+1 (Az 1885. évi budapesti országos általános kiállítás, kis szakadással, 31x49 cm.) Második, javított kiadás. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen és a borítón címkével, intézményi bélyegzővel.