Mártonfi Benke Márta (1958-): Ragyogás (Körös holtág), 2021. Olaj, far... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/38/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Kortars-festmenyek-es-grafikak~15751/Martonfi-Benke-Marta-1958-Ragyogas-Koros-holtag-2021-Olaj-farost-jelzett-HatoldalC3~II2607737
2607737
10095
38
46000
Contemporary paintongs and graphics
Kikiáltási ár:
46 000 Ft 124,32 EUR , 135,29 USD
Leírás: Mártonfi Benke Márta (1958-): Ragyogás (Körös holtág), 2021. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 67x70 cm
: tm