10100.
38. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
220 000 Ft
594,59 EUR, 647,06 USD
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet. Olaj, karton, jelzett. DekoratÃv fa keretben, 100×70 cm / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life. Oil on board, signed. Framed, 100×70 cm