10029.
38. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
22 000 Ft
59,46 EUR, 64,71 USD
Pérely Imre (1898-1944): Gyerekek. Tus, papír, jelzett. Lap széle sérült, javított. Üvegezett, kopott fakeretben, 30×20 cm / ink on paper, signed, with repaired damages on the edges, framed