Boromisza Tibor (1880-1960): Ex libris Dénes Sándor (1910 körül). Klis... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/38/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Ex-libris-es-kisgrafika~15570/Boromisza-Tibor-1880-1960-Ex-libris-Denes-Sandor-1910-korul-Klisenyomat-papir-jelzett-~II2556116
2556116
10205
38
Ex libris - small-graphics
Kikiáltási ár:
18 000 Ft 48,65 EUR , 52,94 USD
Leírás: Boromisza Tibor (1880-1960): Ex libris Dénes Sándor (1910 körül). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton. 14x10 cm. Üvegezett fa keretben. Ritka!
: tánczos_gábor