cca 1900 Zsolnay ökörvér mázas díszkaspó.
Kézzel festett mázas porcel... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/36/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~15523/cca-1900-Zsolnay-okorver-mazas-diszkaspo-Kezzel-festett-mazas-porcelanfajansz-Ritka-mag~II2448157
2448157
11050
36
280000
Kikiáltási ár:
280 000 Ft 756,76 EUR , 823,53 USD
Leírás: cca 1900 Zsolnay ökörvér mázas díszkaspó.
Kézzel festett mázas porcelánfajansz.
Ritka magyar tájábrázolás Vajdahunyad vára, Hortobágy.
Alján Zsolnay öttornyú körpecsétes jelzés, (hajszál repedt, kopott) m:17cm, d:27cm
: pelikán_kristóf