11104.
36. Lezárult nagyaukció
Porcelán
20 000 Ft
70
Harlequin és Kolumbina (az orosz balett karnevál figuracsoportból) Meissen, 1914 körül (Paul Scheurich modellje), festett porcelán, alján kék kardos jelzettel, karcolt D, 287 és masszába nyomott 76-os számmal, kis sérüléssel, m: 27 cm