11028.
36. Lezárult nagyaukció
Kerámia
60 000 Ft
162,16 EUR, 176,47 USD
Holics, XVIII. század második fele, festett, ónmázas fajansz, sérülések, kopások, hajszálrepedések, restaurálás. Jelezve: HF, m: 21 cm