Kerámia

Tételek száma: 29

Gorka Lívia (1925-2011): Falitál Korongozott és kézzel formált samottos kerámia. Öblében színesen festett és karcolt kompozíció. Hátoldalán jelzett: fehér mázzal festett Gorka Lívia. 1965 körül. d: 27 cm
11000.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Gádor István (1891-1984): Art deco váza. Korongozott kerámia, barna alapmázzal borítva, fehér írókázott díszítéssel. Alján masszába karcolt Gádor jelzéssel. 1950-54 között. Szájpereménél szépen restaurált. m: 26 cm, d: 24 cm
11001.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Gádor István (1891-1984): Anya gyermekével. Kézzel formázott, színesen festett kerámia. Apró kopások és csorbák, alján gyári tűzrepedéssel. Masszába karcolt Gádor jelzésekkel. 1930-as évek. m: 14,5 cm
11002.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Gorka Lívia (1925-2011): Csíkos váza. Festett mázas kerámia, jelzett, restaurált / Lívia Gorka (1925-2011): Vase with stripes. Hand painted ceramic. Restored. 28,5 cm
11004.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
11005.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Gorka Lívia (1925 - 2011): Tálkák. (madár, hal, tyúk) Türkiz, sárga és fekete, narancs mázakkal festett kerámia, hajszálrepedéssel, restaurált. Jelzett: GL. d: cca. 12 cm
11006.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
10
Gorka Lívia (1925 - 2011): Madaras váza. Türkiz, sárga, fehér mázakkal festett kerámia, hibátlan. Jelzett: GL m: 15 cm
11007.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
17
Gorka Lívia (1925 - 2011): Kobaktök váza. Fekete, sárga mázakkal festett kerámia, hibátlan. Jelzett: GL Hungary. m: 19 cm
11008.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
11
Simó Ágoston (1925-2011): Kakas formájú váza. Színesen festett kerámia, jelzett: Simó Hungary. Csőrénél szépen restaurált. m: 20 cm
11009.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Kovács Margit (1902-1976): Leány korsóval. Színesen festett, engóbozott kerámia. Korának megfelelő állapotban. KM jelzéssel. m: 34 cm
11010.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
9
Margit Kovács (1902-1977): Madonna gyermekével. Engóbozott kerámia, jelzett, hibátlan 21x18cm
11011.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
11012.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: