1922. "Magyar Koronás Bronzérem vörös-fehér szegélyezésű szalagon (katonai tagozat)" aranyozott Br kitüntetés, fémjel nélküli, eredeti, szép állapotú dísztokban T:2 korona peremén kopottabb aranyozás / Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown with red and white bordered ribbon (military deparment)" gilt Br decoration without hallmark, with original case in good condition C:XF worn crown gilding on the edges NMK 413.