Plakát

Tételek száma: 45

cca 1930 Hagenmacher Kőbányai Sörgyárak kőbányai és budafoki gyárak nagy méretű litho reklám plakát. Kis szakadással / Beer factory large litho poster with small tear. 49x64 cm
12102.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
cca 1919 Rohamra! Szavazzatok Szociáldemokratára! Litografált plakát Kunossy Intézet kiadása. s: Húsz. Hajtva. 62x98 cm
12103.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
1927 Kerékpáros oklevél. Litográfia. Burgau Zweirad Club tiszteletbeli tag. Nagy méretű, keretben, fóliázva, Nyomat: 47x33 cm Lap 57x43 cm / Large litho bycicle warrant Burgau Print size: 47x33 cm page 57x43 cm In frame
12104.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15
1947 Macskássy János (1910-1993): Újjáépítési állami sorsjáték, plakát, 82×57 cm
12105.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1983 Budapest, Atlétikai Világbajnokság villamosplakát, Offset és Játékkártya Nyomda Bp., sarkain apró lyukakkal, 24x17 cm
12106.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1930 Népkerti Sporttelep Profi bajnoki mérkőzés Attila - BAK TK labdarúgó mérkőzés plakátja, hatott 23x65 cm
12107.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
12108.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1930 Vasas Sportpályán rendezett Vasas II.- RTK I. amatőr labdarúgó szövetségi díjmérkőzés, Vasas I.- RTK I: amatőr díjmérkőzés, BAK TK - Megyer FC professzionális bajnoki mérkőzés plakátja, ott, 47×31 cm
12109.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Donald kacsa és a többiek, Walt Disney színes amerikai rajzfilmsorozata, MOKÉP plakát, szakadással, ragasztás nyomaival, 56×41,5 cm
12110.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1919 Le az élősdi sajtóval! Keresztény Nemzeti Sajtót! Antiszemita plakát Sopron, (1919) : Röttig-Romwalter Színes litográfia 95x70 cm. Teteje levágott, szakadással. Ritka! / Anti semitic propaganda poster with tear
12111.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
28
1990 Weininger Andor, vom Bauhaus zur konzeptionellen Kunst, Bauhaus-Archiv, Museum für Gestaltung, Berlin. KIállítási plakát. Ofszet, papír, 59×84 cm. / Exhibition poster, offset on paper
12112.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1925 Országos Katolikus Naggyűlés nagy méretű plakát szakadásokkal. 120x65 cm
12113.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft