https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Órák

Tételek száma: 9

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1880 Loehr perpetual patent niellós ezüst zsebóra automata nikkelezett kalapácsos, kulcsos felhúzású szerkezettel. Jelzett tok, szerkezet. Járástartalék kijelzéssel. Tokszám, szerkezetszám: No. 497. Jelzett ezüst. Későbbi ajándékozási sorral a tokon. Másodpercmutatók hiányoznak számlapon sérülés. Nem jár. Nagyon ritka, különleges óra. Hasonló óra szerepel Reinhard Meis, Taschenuhren, Callwey, 1999, 141 oldalon.  / Loehr perpetual patent silver, key-wound pocket watch. Nickel finished 3/4 -plate movement jewelled to the centre with cut bimetallic compensated balance to lever escapement, hammer shaped perpetuelle weight, the white enamel dial with some crack. Two dials missing. Needs repair. 50x50 mm
11211.

cca 1880 Loehr perpetual patent niellós ezüst zsebóra automata nikkelezett kalapácsos, kulcsos felhúzású szerkezettel. Jelzett tok, szerkezet. Járástartalék kijelzéssel. Tokszám, szerkezetszám: No. 497. Jelzett ezüst. Későbbi ajándékozási sorral a tokon. Másodpercmutatók hiányoznak számlapon sérülés. Nem jár. Nagyon ritka, különleges óra. Hasonló óra szerepel Reinhard Meis, Taschenuhren, Callwey, 1999, 141 oldalon. / Loehr perpetual patent silver, key-wound pocket watch. Nickel finished 3/4 -plate movement jewelled to the centre with cut bimetallic compensated balance to lever escapement, hammer shaped perpetuelle weight, the white enamel dial with some crack. Two dials missing. Needs repair. 50x50 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
EUR
,
823,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Vacheron 18K arany, dupla fedeles, kulcsos zsebóra. Gazdagon díszített, hajóskapitányi tokkal. Jelzett. cca 1870. Jelzett tok, jelzés nélküli 15 köves szerkezet. Működő, jó állapotban. Br 62,5 g / 1870s Vacheron 18K Gold Savonette pocket watch works well
11212.

Vacheron 18K arany, dupla fedeles, kulcsos zsebóra. Gazdagon díszített, hajóskapitányi tokkal. Jelzett. cca 1870. Jelzett tok, jelzés nélküli 15 köves szerkezet. Működő, jó állapotban. Br 62,5 g / 1870s Vacheron 18K Gold Savonette pocket watch works well

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 000 Ft
3 783,78
EUR
,
4 117,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Patek Philippe zsebóra cca 1913. Jelzett szerkezettel, Szerkezet szám 167655. Hibátlan számlappal. Jelzett, amerikai fém tokkal. Működő, nagyon szép állapotban. d: 50 mm
11213.

Patek Philippe zsebóra cca 1913. Jelzett szerkezettel, Szerkezet szám 167655. Hibátlan számlappal. Jelzett, amerikai fém tokkal. Működő, nagyon szép állapotban. d: 50 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 081,08
EUR
,
1 176,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Rolex Precision 18K arany, női karóra, kézi felhúzós szerekezettel. Jelzett tok, korona, szerkezet, 18K jelzett arany szíj. Működő, jó állapotban, számlap kissé korrodált. Bruttó 22,64 g, d: 19 mm / 18C gold Rolex womens watch. Works well, with some corrosion on the dial 22,64 g, d: 19 mm
11214.

Rolex Precision 18K arany, női karóra, kézi felhúzós szerekezettel. Jelzett tok, korona, szerkezet, 18K jelzett arany szíj. Működő, jó állapotban, számlap kissé korrodált. Bruttó 22,64 g, d: 19 mm / 18C gold Rolex women's watch. Works well, with some corrosion on the dial 22,64 g, d: 19 mm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
EUR
,
882,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Nagy méretű vasutas Góliát Doxa óra fém tokkal, kissé korrodált. Működő, jó állapotban / Railway worker Doxa watch. Goliath size. d: 80 mm
11215.

Nagy méretű vasutas Góliát Doxa óra fém tokkal, kissé korrodált. Működő, jó állapotban / Railway worker Doxa watch. Goliath size. d: 80 mm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
4
IWC Shaffhausen zsebóra szerkezet, eredeti tokkal, eredeti okmánnyal, egyező sorozatszámmal. Szerekzet működik, számlap jó állapotban. / IWC pocket wach mechanics with original box and matching document
11216.

IWC Shaffhausen zsebóra szerkezet, eredeti tokkal, eredeti okmánnyal, egyező sorozatszámmal. Szerekzet működik, számlap jó állapotban. / IWC pocket wach mechanics with original box and matching document

 
Eladva
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
EUR
,
176,47
USD
Ajánlatok száma:
5
Antik Michronometre kulcsos zsebóra, különleges, városrészletet ábrázoló vésett híddal és kis iránytűvel. Hajós ezüst tokkal. Működő, jó állapotban, felhúzó kulccsal, számlapon hajszálrepedések d: 43 mm / Michronometre Antique Silver Pocket Watch with compass in carved town scene movement. Works well. Small cracks on dial
11217.

Antik Michronometre kulcsos zsebóra, különleges, városrészletet ábrázoló vésett híddal és kis iránytűvel. Hajós ezüst tokkal. Működő, jó állapotban, felhúzó kulccsal, számlapon hajszálrepedések d: 43 mm / Michronometre Antique Silver Pocket Watch with compass in carved town scene movement. Works well. Small cracks on dial

 
Eladva
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
EUR
,
117,65
USD
Ajánlatok száma:
1
Révéil & Avertisseur Brévet 10461 ébresztős zsebóra fém tokkal, jelzett számlappal (hajszálrepedések), működő, de tisztításra szoruló állapotban. d: 55 mm / With alarm minor cracks on the dial. Works,
11218.

Révéil & Avertisseur Brévet 10461 ébresztős zsebóra fém tokkal, jelzett számlappal (hajszálrepedések), működő, de tisztításra szoruló állapotban. d: 55 mm / With alarm minor cracks on the dial. Works,

 
Eladva
Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
EUR
,
135,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Hamilton Yankees 1928 alkalmi art deco férfi karóra késöbbi kiadása. Kézi felhúzós, zonác berakással, működő, szép állapotban, bőr szíjjal: d: 29 mm / . Hamilton Yankees 1928 reissue - Piping Rock - 29 mm Mechanical watch
11219.

Hamilton Yankees 1928 alkalmi art deco férfi karóra késöbbi kiadása. Kézi felhúzós, zonác berakással, működő, szép állapotban, bőr szíjjal: d: 29 mm / . Hamilton Yankees 1928 reissue - Piping Rock - 29 mm Mechanical watch

 
Eladva
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
EUR
,
205,88
USD
Ajánlatok száma:
7

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz