11989.
36. Lezárult nagyaukció
Militária
16 000 Ft
1941 M. Kir. Bercsényi Miklós 2. Honv. Tábori Tüzéroszt. tartalékos tisztképző tanfolyam végzős hallgatói, tablófotó Borsay fényképész budapesti műterméből. Kartonra kasírozva, régi, sérült, üvegezett keretben, 21,5x17 cm, külső méret: 33,5x27,5 cm