11605.
36. Lezárult nagyaukció
Aláírás
80 000 Ft
15
1924 Párizs, az olimpiai bronzérmes magyar férfi tőrvívó csapat tagjai: vitéz Tersztyánszky Ödön (1890-1929), Schenker Zoltán (1880-1966), Berti (Berty) László (1875-1952), Pósta Sándor (1888-1952), Lichteneckert István (1892-1929). Nagyméretű fotó a csapat négy tagjának aláírásával, a fotón kisebb törésnyomokkal. Kissé kopott, üvegezett keretben, 39x29,5 cm, külső méret: 43x33 cm / 1924 Paris Summer Olympics bronze medal Hungarian foil fencing team, photograph signed by four members, in glazed frame, with creases, 43x33 cm