Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 4

[Arnold Geulincx (1624-1669, Philaretus)] Arnoldi Geulings: Gnothi Seauton, sive - - ... Ethica. Post tristi authoris fata. Omnibus suis partibus in lucem edita, & tam seculi hujus, quam atheorum quorundam Philosophorum impietati, scelestisque moribus, quanquam Specioso ut plurimum Virtutis praetextu larvatis, opposita Philarethum. Ethicae Tractatus Primus de Virtue Primis ejus Proprietatibus quae vulgo Virtutes Cardinales Vocantur., Ethicae Tractatus Secundus de Virtutibus Vulgo Dictis Particuaribus. Lugduni Batavorum [Leiden], 1683., Johannem de Vivie, 23 sztl. lev+280;4+195 p. Latin nyelven. Korabeli egészpergamen-kötésben, kopott borítóval, a hátsó kötéstábla foltos, sérült, az I. részben a lapok egy részén egészen kis lyukkakkal, két kijáró lappal, foltos lapokkal, a II. részben foltos, sérült lapokkal, 10 lapon javításokkal, az utolsó lap javított, sérült, hiányos, két tulajdonosi bejegyzéssel, két helyen aláhúzással. A II. rész restaurálásra szorul. Ritka!
15280.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
84,75
96,77
Surányi-Unger Tivadar: Magyar nemzetgazdaság és pénzügy. Bruckner Győző (1877-1962) jogtörténész, művelődéstörténésznek dedikált! Bp. 1936. Gergely R. 3 sztl. lev. 617 l. Kiadói papírkötésben. Kissé foltos.
15281.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
22,60
25,81
Kiss Menyhért: Bölcseleti tanulmányok. I-II. köt. Aurora Könyvsorozat 1-2. sz. London, 1959-1960, Aurora, 95+1 p.; 194+1 p. Emigráns kiadás. Félvászon-kötésekben, az I. kötet borítóján szakadással, foltos. A szerző által dedikált példányok!
15282.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
14,12
16,13
Marcuse, Herbert: Az egydimenziós ember. Tanulmányok a fejlett kapitalista társadalom ideológiájáról. [Bp., 1969, Kossuth.] Kiadói papírkötés, 20. számozott példány, jó állapotban. Belső, zárt párt használatra kiadott munka.
15283.

Marcuse, Herbert: Az egydimenziós ember. Tanulmányok a fejlett kapitalista társadalom ideológiájáról. [Bp., 1969, Kossuth.] Kiadói papírkötés, 20. számozott példány, jó állapotban. Belső, zárt "párt" használatra kiadott munka.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11,30
12,90
15

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2021 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.