Tétel

Kikiáltási ár:

30 000 Ft
82,64 EUR, 89,55 USD

Leírás:

[Arnold Geulincx (1624-1669, Philaretus)] Arnoldi Geulings: Gnothi Seauton, sive - - ... Ethica. Post tristi authoris fata. Omnibus suis partibus in lucem edita, & tam seculi hujus, quam atheorum quorundam Philosophorum impietati, scelestisque moribus, quanquam Specioso ut plurimum Virtutis praetextu larvatis, opposita Philarethum. Ethicae Tractatus Primus de Virtue Primis ejus Proprietatibus quae vulgo Virtutes Cardinales Vocantur., Ethicae Tractatus Secundus de Virtutibus Vulgo Dictis Particuaribus. Lugduni Batavorum [Leiden], 1683., Johannem de Vivie, 23 sztl. lev+280;4+195 p. Latin nyelven. Korabeli egészpergamen-kötésben, kopott borítóval, a hátsó kötéstábla foltos, sérült, az I. részben a lapok egy részén egészen kis lyukkakkal, két kijáró lappal, foltos lapokkal, a II. részben foltos, sérült lapokkal, 10 lapon javításokkal, az utolsó lap javított, sérült, hiányos, két tulajdonosi bejegyzéssel, két helyen aláhúzással. A II. rész restaurálásra szorul. Ritka!

Megosztás:

Facebook Twitter

Tétel fotót készítette : nagy_andrás

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.