15362.
36. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Tamás István: Háry János ujabb kalandjai. Rajzolta: Enyvári Herbert. Bp., 1935, Cserépfalvi,(Egyesült Nyomda Rt-ny.), 29+2+30-56+1 p. + 11 (színes képtáblák) t. Első kiadás. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, egészen kis kopásnyomokkal a borítón, a lapéleken folttal, jó állapotban.