Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Cipője fényesebb a napnál, ha Kakas... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/36/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~15518/Gonczi-Gebhardt-Tibor-1902-1994-Cipoje-fenyesebb-a-napnal-ha-Kakas-pasztat-hasznal-Plaka~II2464043
2464043
10230
36
Leírás: Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Cipője fényesebb a napnál, ha Kakas pasztát használ. Plakátterv 1927. Akvarell, papír, jelzett. 22x34 cm
: ekb
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: