https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Porcelán

Tételek száma: 26

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Herendi Poisson (PO), hal mintás, Koi-halas nagy méretű leveses tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 30 cm, m: 35 cm
11021.

Herendi Poisson (PO), hal mintás, Koi-halas nagy méretű leveses tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 30 cm, m: 35 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
EUR
,
176,47
USD
Ajánlatok száma:
11
Herendi OSullivan (OS) mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Hand painted porcelain with Chinese pattern d:28 cm
11022.

Herendi O'Sullivan (OS) mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Hand painted porcelain with Chinese pattern d:28 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
9
Herendi Viktória mintás óriás méretű, áttört dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:51 cm
11023.

Herendi Viktória mintás óriás méretű, áttört dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:51 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
EUR
,
294,12
USD
Ajánlatok száma:
9
Herendi Viktória mintás óriás három részes kagyló kínáló tál, asztalközép. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 44,5x43 cm
11024.

Herendi Viktória mintás óriás három részes kagyló kínáló tál, asztalközép. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 44,5x43 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
EUR
,
294,12
USD
Ajánlatok száma:
5
Herendi Viktória mintás ötágú nagy méretű gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 46 cm
11025.

Herendi Viktória mintás ötágú nagy méretű gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 46 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
EUR
,
147,06
USD
Ajánlatok száma:
9
Herendi Rotschild mintás háromrészes kínáló., asztalközép Kézzel festett, jelzett, hibátlan 30x32 cm
11026.

Herendi Rotschild mintás háromrészes kínáló., asztalközép Kézzel festett, jelzett, hibátlan 30x32 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
EUR
,
147,06
USD
Ajánlatok száma:
3
Herendi Rotschild mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19,5 cm, m: 15,5 cm
11027.

Herendi Rotschild mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19,5 cm, m: 15,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
EUR
,
147,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Herendi Rotschild mintás mokkás készlet Kézzel festett, jelzett,hibátlan
11028.

Herendi Rotschild mintás mokkás készlet Kézzel festett, jelzett,hibátlan

 
Eladva
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
EUR
,
264,71
USD
Ajánlatok száma:
4
Herendi porcelán József Attila mellszobor. Biszkvit és fehér mázas porcelán, jelzett (mélynyomással) egy kis karccal. m: 23,5 cm
11029.

Herendi porcelán József Attila mellszobor. Biszkvit és fehér mázas porcelán, jelzett (mélynyomással) egy kis karccal. m: 23,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Herendi porcelán Horthy Miklós kormányzó büszt. Fehér mázas, jelzett, kis foltokkal. m: 23,5 cm
11030.

Herendi porcelán Horthy Miklós kormányzó büszt. Fehér mázas, jelzett, kis foltokkal. m: 23,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
EUR
,
352,94
USD
Ajánlatok száma:
11
Zsolnay - Victor Vasarely: Hexa 3. A Magyar államvasutak részére készített limitált, számozott, porcelánkép 1986. Kézzel festett, jelzett, aláírt, 86. számozott példány. Keretben, / Victor Vasarely - Zsolnay porcelain composition Hexa-3, Hommage of the Hungarian Railways, 1986. Numbered, signed, hand painted in frame, 32x26 cm
11031.

Zsolnay - Victor Vasarely: Hexa 3. A Magyar államvasutak részére készített limitált, számozott, porcelánkép 1986. Kézzel festett, jelzett, aláírt, 86. számozott példány. Keretben, / Victor Vasarely - Zsolnay porcelain composition Hexa-3, Hommage of the Hungarian Railways, 1986. Numbered, signed, hand painted in frame, 32x26 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
EUR
,
882,35
USD
Ajánlatok száma:
6
Zsolnay historizáló stílusú, áttört dísztál. Virág mintákkal festett, jelzett, máz alatti kék családi pecséttel. 1885 körül. Hibátlan. 18,5x18,5 cm / Zsolnay historic style bowl.
11032.

Zsolnay historizáló stílusú, áttört dísztál. Virág mintákkal festett, jelzett, máz alatti kék családi pecséttel. 1885 körül. Hibátlan. 18,5x18,5 cm / Zsolnay historic style bowl.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
EUR
,
147,06
USD
Ajánlatok száma:
12

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz