Porcelán

Tételek száma: 26

Zsolnay historizáló stílusú, kaspó. Rózsaszín virág mintákkal festett, jelzett, máz alatti kék családi pecséttel. 1880 körül.Mázrepedésekkel, száján kis kopásokkal. d: 14 cm, m: 9 cm / Zsolnay historic style bowl.
11033.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
16
Zsolnay vizes kancsó. Mázas keménycserép. Jelzett (benyomott Zsolnay Pécs) XIX. sz. vége. Kopásokkal, alján egy repedéssel. 20 cm
11034.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Zsolnay rózsaszín mázas kiöntő. Mázas keménycserép, jelzett, fülénél mázhibákkal, kopásnyomokkal m: 18 cm,
11035.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Zsolnay Vilmos mellszobra Formába préselt fehércserép. Zöldeskék eozinmázakkal festett. Kapás Nagy Mihály szobra, Hátoldalán domborműves felirat 1828. apr.19 + 1900. marcz. 23. Pécs Zsolnay Gyár. Alján kéziratos német nyelvű felirat, melynek alapján a darab egy gyári próbadarab lehetett. Orrán kis lepattanással 16,5 cm
11036.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
11
Zsolnay eozin mázas madaras névjegykártyatartó, jelzett, kopásnyomokkal, 13,5 cm
11037.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
46
Zsolnay eozin mázas busó maszkos váza, Gazder Antal terve alapján, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm
11038.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Zsolnay virág mintás nagy méretű padló váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:41 cm
11039.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Rosenthal Weichnachten 1917 - Betlehemi csillag. karácsonyi kiadású porcelán dísztányér. Matricás, jelzett, hibátlan. / Christmas edition. Marked, flawless. d: 21,5 cm
11041.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
11042.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Rosenthal Weichnachtsteller 1923 - Ernst Hoefer karácsonyi kiadású porcelán dísztányér. Máz alatti kék festéses, jelzett, hibátlan. / Rosenthal Christmas edition plate. Marked, flawless. d: 21,5 cm
11043.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Royal Copenhagen Weichnachtsteller - Weichnachten 6 különböző évben kiadott kiadás. 1919, 1921, 1924, 1928, 1930,1931 karácsonyi kiadású porcelán dísztányérok. Máz alatti kék festéses, számozott, jelzett, hibátlanok, kivéve az 1930-ason egy kis lepattanás. / Royal Copenhagen Christmas edition plates. 6 plates from different years Marked, numbered, flawless except 1930 with a small fault.d: 18,5 cm
11044.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Hollóházi porcelán II. Rákóczi Ferenc mellszobor. Damkó József alkotása. Biszkvit és fehér mázas, jelzett. Galeria collection. hibátlan. m:28 cm
11045.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft