Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 40

Ausztria 1570. MAXIMILIN ROMISAV / DOMINVS PROVIDEBIT 1570 kétoldalas, öntött Ag emlékérem (8,56g/24mm) T:2- / Austria 1570. MAXIMILIN ROMISAV // DOMINVS PROVIDEBIT 1570 double-sided cast Ag commemorative medallion (8,56g/24mm) C:VF
30364.

Ausztria 1570. "MAXIMILIN ROMISAV / DOMINVS PROVIDEBIT 1570" kétoldalas, öntött Ag emlékérem (8,56g/24mm) T:2- / Austria 1570. "MAXIMILIN ROMISAV // DOMINVS PROVIDEBIT 1570" double-sided cast Ag commemorative medallion (8,56g/24mm) C:VF

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Ausztria 1873. Bécsi Világkiállítás 1873 Sn emlékérem. Szign.: Th. Hansen, V. Christesen, F. Schmahlfeld (47,24g/53mm) T:2- ph. / Austria 1873. World Exhibition Vienna 1873 Sn commemorative medallion. DEM VERDIENSTE SEINE KRONE / WELTAUSSTELLUNG 1873 WIEN. Sign.: Th. Hansen, V. Christesen, F. Schmahlfeld (47,24g/53mm) C:VF edge errors
30365.

Ausztria 1873. "Bécsi Világkiállítás 1873" Sn emlékérem. Szign.: Th. Hansen, V. Christesen, F. Schmahlfeld (47,24g/53mm) T:2- ph. / Austria 1873. "World Exhibition Vienna 1873" Sn commemorative medallion. "DEM VERDIENSTE SEINE KRONE / WELTAUSSTELLUNG 1873 WIEN". Sign.: Th. Hansen, V. Christesen, F. Schmahlfeld (47,24g/53mm) C:VF edge errors

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ausztria 1877. Martin Ritter von Cassian, a DDSG (Császári és Királyi Duna Gőzhajózási Társaság) igazgatója / 25 éves szolgálati évforduló - Az alkalmazottak és tisztek Br emlékérem. Szign.: Anton Scharff (1845-1930) (89,21g/64mm) T:2,2- patina, kis ph. / Austria 1877. Martin Ritter von Cassian, Director of the I. K.K. Priv. Donau - Dampfschiffahrts - Gesellschaft (Imperial and Royla Danube Steamship Company) Br commemorative medallion. MARTIN RITTER VON CASSIAN DIRECTOR DER I. K. K. PRIV. DONAU-DAMPSCHIFFARTS-GESELLSCHAFT / ZUM 25 JAEHRIGEN DIENSTJUBILAEUM - DIE BEAMTEN UND SCHIFFSOFFICIERE - 115. OCTOBER 1877 Sign.: Anton Scharff (89,21g/64mm) C:XF,VF patina, small edge error
30366.

Ausztria 1877. "Martin Ritter von Cassian, a DDSG (Császári és Királyi Duna Gőzhajózási Társaság) igazgatója / 25 éves szolgálati évforduló - Az alkalmazottak és tisztek" Br emlékérem. Szign.: Anton Scharff (1845-1930) (89,21g/64mm) T:2,2- patina, kis ph. / Austria 1877. "Martin Ritter von Cassian, Director of the I. K.K. Priv. Donau - Dampfschiffahrts - Gesellschaft (Imperial and Royla Danube Steamship Company)" Br commemorative medallion. "MARTIN RITTER VON CASSIAN DIRECTOR DER I. K. K. PRIV. DONAU-DAMPSCHIFFARTS-GESELLSCHAFT / ZUM 25 JAEHRIGEN DIENSTJUBILAEUM - DIE BEAMTEN UND SCHIFFSOFFICIERE - 115. OCTOBER 1877" Sign.: Anton Scharff (89,21g/64mm) C:XF,VF patina, small edge error

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
9
Ausztria 1880. Stájerországi Tartományi Kiállítás, Graz, 1880 Br emlékérem. Szign.: Heinrich Jauner (69,15g/57mm) T:1-,2 ph. / Austria 1880. Provincial Exhibition of Styria, Graz, 1880 Br commemorative medallion. LANDES-AUSSTELLUNG IN GRAZ 1880 / DEM VERDIENSTE Sign.: Henrich Januner (69,15g/57mm) C:AU,XF edge error
30367.

Ausztria 1880. "Stájerországi Tartományi Kiállítás, Graz, 1880" Br emlékérem. Szign.: Heinrich Jauner (69,15g/57mm) T:1-,2 ph. / Austria 1880. "Provincial Exhibition of Styria, Graz, 1880" Br commemorative medallion. "LANDES-AUSSTELLUNG IN GRAZ 1880 / DEM VERDIENSTE" Sign.: Henrich Januner (69,15g/57mm) C:AU,XF edge error

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Ausztria 1897. Johann Schwerdtert ábrázoló kétoldalas Br emlékplakett, előlapon az éremművész, hátlapon életének fontosabb eseményeinek felsorolásával, munkásságnak 50. évfordulója alkalmából MEINER GÖNNERN UND FREUNDEN ZUR ERINNERUNG - 1847 OSTERN 1897 / JOHANN SCHWERDTNER GEB WUEB 14. JULI 1834 GRAVEUR U. MEDAILLEUR (SEIT OSTERN 1847).... Szign.: Johann Schwerdter (66,82g/60x45mm) T:1-,2 / Austria 1897. Double-sided Br plaque, commemorating the 50th anniversary the work of Johann Schwerdter, on the obverse self-portrait, on the reverse listing of the milestones of his career MEINER GÖNNERN UND FREUNDEN ZUR ERINNERUNG - 1847 OSTERN 1897 / JOHANN SCHWERDTNER GEB WUEB 14. JULI 1834 GRAVEUR U. MEDAILLEUR (SEIT OSTERN 1847).... Sign.: Johann Schwerdter (66,82g/60x45mm) C:AU,XG
30368.

Ausztria 1897. Johann Schwerdtert ábrázoló kétoldalas Br emlékplakett, előlapon az éremművész, hátlapon életének fontosabb eseményeinek felsorolásával, munkásságnak 50. évfordulója alkalmából "MEINER GÖNNERN UND FREUNDEN ZUR ERINNERUNG - 1847 OSTERN 1897 / JOHANN SCHWERDTNER GEB WUEB 14. JULI 1834 GRAVEUR U. MEDAILLEUR (SEIT OSTERN 1847)...". Szign.: Johann Schwerdter (66,82g/60x45mm) T:1-,2 / Austria 1897. Double-sided Br plaque, commemorating the 50th anniversary the work of Johann Schwerdter, on the obverse self-portrait, on the reverse listing of the milestones of his career "MEINER GÖNNERN UND FREUNDEN ZUR ERINNERUNG - 1847 OSTERN 1897 / JOHANN SCHWERDTNER GEB WUEB 14. JULI 1834 GRAVEUR U. MEDAILLEUR (SEIT OSTERN 1847)...". Sign.: Johann Schwerdter (66,82g/60x45mm) C:AU,XG

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15
Ausztria 1908. DER MENSCHHEIT WUERDE IST IN EURE HAND GEGEBEN BEWARTEN SIE FR. VON SCHILLER kétoldalas Br plakett Ferenc József trónra lépésének 60. évfordulójára. Elő- és hátlapon művészeti ágak BILDHAUEREI, ARCHITEKTUR, MALEREI allegorikus ábrázolásai. Szign.: H. Kautsch (168,77g/85x55mm) T:1-,2 / Austria 1908. DER MENSCHHEIT WUERDE IST IN EURE HAND GEGEBEN BEWARTEN SIE FR. VON SCHILLER double-sided plaque commemorating Franz Josephs ascension to the throne. On the obverse and reverse allegoric depiction of arts BILDHAUEREI, ARCHITEKTUR, MALEREI. Sign.: H. Kautsch (168,77g/85x55mm) C:AU,XF
30369.

Ausztria 1908. "DER MENSCHHEIT WUERDE IST IN EURE HAND GEGEBEN BEWARTEN SIE FR. VON SCHILLER" kétoldalas Br plakett Ferenc József trónra lépésének 60. évfordulójára. Elő- és hátlapon művészeti ágak "BILDHAUEREI", "ARCHITEKTUR", "MALEREI" allegorikus ábrázolásai. Szign.: H. Kautsch (168,77g/85x55mm) T:1-,2 / Austria 1908. "DER MENSCHHEIT WUERDE IST IN EURE HAND GEGEBEN BEWARTEN SIE FR. VON SCHILLER" double-sided plaque commemorating Franz Joseph's ascension to the throne. On the obverse and reverse allegoric depiction of arts "BILDHAUEREI", "ARCHITEKTUR", "MALEREI". Sign.: H. Kautsch (168,77g/85x55mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
21
30370.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Ausztria ~1910. Beethoven Br plakett kitámasztóval. Szign.: Franz Stiasny (125,92g/65x53mm) T:1-,2 / Austria ~1910. Beethoven Br plaque with support on back. Sign.: Franz Stiasny (126,57g/65x53mm) C:AU,XF
30371.

Ausztria ~1910. "Beethoven" Br plakett kitámasztóval. Szign.: Franz Stiasny (125,92g/65x53mm) T:1-,2 / Austria ~1910. "Beethoven" Br plaque with support on back. Sign.: Franz Stiasny (126,57g/65x53mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
30372.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Ausztria ~1910. I. Napóleon Br plakett kitámasztóval. Szign.: Franz Stiasny (133,65g/65x58mm) T:2 ph. / Austria ~1910. Napoleon I Br plaque with support on back. Sign.: Franz Stiasny (126,57g/65x58mm) C:XF edge error
30373.

Ausztria ~1910. "I. Napóleon" Br plakett kitámasztóval. Szign.: Franz Stiasny (133,65g/65x58mm) T:2 ph. / Austria ~1910. "Napoleon I" Br plaque with support on back. Sign.: Franz Stiasny (126,57g/65x58mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Ausztria 1912. Virágzik - fonnyad egyoldalas Br plakett. Szign.: A. Hartig (162,75g/101x50mm) T:1- / Austria 1912. Blühen - Welken (Bloom - Wither) one-sided Br plaque. Sign.: A. Hartig (162,75g/101x50mm) C:AU
30374.

Ausztria 1912. "Virágzik - fonnyad" egyoldalas Br plakett. Szign.: A. Hartig (162,75g/101x50mm) T:1- / Austria 1912. "Blühen - Welken (Bloom - Wither)" one-sided Br plaque. Sign.: A. Hartig (162,75g/101x50mm) C:AU

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Osztrák-Magyar Monarchia 1916KB Az Osztrák Nemzeti Bank létrejöttének 100 éves évfordulója Br emlékérem PRIVILIGIERTE - OESTERREICHIESCHE NATIONALBANK 1. JUNI 1816 / FRANCISCVS I KALENDIS IVNIIS A MDCCCXVI CONDIT FRANCISCO IOSEPHO I ANNVM LXVIII SVMMA GLORIA REGNANTE SAECVLARIA ORIGINIS ACTA SVNT MCMXVI - K.B (Körmöcbánya) Szign.: ST SCHWARTZ (118,10g/65mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1916KB 100th Anniversary of the National Bank of Austria Br commemorative medal with K.B (Kremnica) mintmark. Sign.: Stefan Schwartz (118,10g/65mm) C:AU  HP 4593.
30375.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916KB "Az Osztrák Nemzeti Bank létrejöttének 100 éves évfordulója" Br emlékérem "PRIVILIGIERTE - OESTERREICHIESCHE NATIONALBANK 1. JUNI 1816 / FRANCISCVS I KALENDIS IVNIIS A MDCCCXVI CONDIT FRANCISCO IOSEPHO I ANNVM LXVIII SVMMA GLORIA REGNANTE SAECVLARIA ORIGINIS ACTA SVNT MCMXVI - K.B (Körmöcbánya)" Szign.: ST SCHWARTZ (118,10g/65mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1916KB "100th Anniversary of the National Bank of Austria" Br commemorative medal with K.B (Kremnica) mintmark. Sign.: Stefan Schwartz (118,10g/65mm) C:AU HP 4593.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft