Szobrok, plakettek

Tételek száma: 24

Nagy Sándor (1923-2017): Ülő idol kezekkel. Márvány, jelzés nélkül. 16x16,5x2,5 cm. Körmendi Galéria atesztjével / marble statue, not signed.
11125.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
9
Nagy Sándor (1923-2017): Idol. Márvány, jelzés nélkül. m: 23 cm. Körmendi Galéria atesztjével / marble statue, not signed.
11126.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
9
Róna József: Kossuth Lajos mellszobra Terrakotta szobor. Kossuth Lajos egyetlen életében róla mintázott mellszobrának eredetijét Róna József szobrászművész 1890. évben mintázta Turin-ban vörös viaszba. Oszrágos Kossuth Szövetség, Pecséttel jelzett. 29 cm, talpán lepattanásokkal.
11127.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
9
Szandai Sándor (1903-1978): Kassák Lajos portréja. Bronz. Jelzett: Szandai S 1935. Későbbi öntés az eredeti gipsz mintáról a Magyar Nemzeti Galéria szobrászati osztálya felügyelete alatt. m: 29,5 cm / Sándor Szandai (1903-1978): Portrait of Lajos (Ludwig) Kassák. Bronze. Signed: Szandai S 1935. Later cast from the original model under the supervision of the Hungarian National Gallery. Height: 29,5 cm
11128.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
Szentgyörgyi István (1881-1938): Női büszt. Fehér márvány. jelzett (Szentgyörgyi 1938). m:39 cm Minimális lepattanásokkal az alján. / Marble, signed, height: 39 cm. With very small damages at the bottom.
11129.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
Vastagh Éva (1900-1942): Síró kisfiú. Bronz, jelzett, márvány talapzaton. 24,5 cm / Crying boy. Bronze on marble pedestal. 24,5 cm
11130.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
16
Japán szamuráj harcos. Bronz szobor. Jelzés nélkül. Dárda nélkül / Japanese samurai fighter. Bronze. Unsigned, without sphere 45 cm
11131.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Japán bo-jutsu botvívó harcos. Bronz szobor. Jelzés nélkül. / Japanese bo-jutsu fighter. Bronze. Without mark. 41 cm
11132.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Japán bo-jutsu botvívó harcos. Bronz szobor. Jelzés nélkül. / Japanese bo-jutsu fighter. Bronze. Without mark. 54 cm
11133.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Kínai harcos nagy méretű csont szobor. Kézzel festett jak csontlemezekből. Kivehető lándzsával, mely ragasztott.Talpánál kisebb sérülésekkel / Antique Chinese warrior statue. Yak bone, hand painted with glued sphere with minor faults 38 cm
11134.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
648,65
705,88
Antik, XVIII-XIX. sz. női alak, faragott fa szobor, kézzel festett, aranyozott, jelzés nélkül, sérült, m: 70 cm / Antique, XVIII-XIX. century female figure, wooden sculpture, hand painted, unsigned, damaged, height: 70 cm
11135.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
14
cca 1969-1980 Bp., Hotel Duna InterContinental szálloda (ma: Mariott) zománcberakásos bronztáblája, jelzés nélkül, az egyik rekeszzománcon kisebb hiánnyal, 19,5x29 cm
11136.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft