Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 5

15210.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
József főherceg: Erdei magány és egyéb vadásztörténetek. Bp., 1913, Athenaeum. Kiadói egészbőr kötés, egész oldalas és szöveg közti képekkel illusztrált, kopott kötéstáblák és gerinc, egyébként jó állapotban.
15211.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
16
1879. XXXI. törvényczikk Erdőtörvény. Szentesítést nyert 1879. évi junius hó 11-én. Kihirdettetett az országgyűlés mindkét házában 1879. évi junius hó 14-én. Kimerítő betűrendes tárgymutatóval. Bp., 1879, Eggenberger, (Athenaeum-ny.), 86 p. Első kiadás. Korabeli sérült gerincű, kopott félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, névbejegyzéssel.
15212.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Vadászfegyver Katalógus. Budapesti Vadászati Világkiállítás 1971 Szovjet kiállítási terem. Bp., 1971, Vneshtorgizdat, 24 p.
15213.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10
Giacomelli, Hector: Idylle aus der Vogelwelt Stuttgart, Leipzig; 1900. Deutsche Verlags-Anstalt,Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, jó példány. / In full linen binding with little wear.
15214.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft