80 000 Ft
207,25 EUR, 228,57 USD
Andy Warhol (1928-1987): Mickey Mouse - Disney. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 57/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett / Lithography 38,3x56,3 cm