Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 34

1845. Czélra Figyelj 1845 Pest kétoldalas, fém sportlövész érem füllel (26mm) T:1-,2 / Hungary Czélra Figyelj 1845 Pest double-sided metal Sports Shooter medallion with ear (26mm)
30535.

1845. "Czélra Figyelj 1845 Pest" kétoldalas, fém sportlövész érem füllel (26mm) T:1-,2 / Hungary "Czélra Figyelj 1845 Pest" double-sided metal Sports Shooter medallion with ear (26mm)

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1880. Pozsonyi Torna Egylet 1880 / Épség Erős Egyetértés kétoldalas, peremén jelzett Ag sport díjérem II. díj gravírozással (12,39g/0.900/30mm) T:1- / Hungary 1880. Pozsonyi Torna Egylet 1880 / Épség Erős Egyetértés double-sided Ag sports award medallion, hallmarked on edge (12,39g/0.900/30mm) C:AU
30536.

1880. "Pozsonyi Torna Egylet 1880 / Épség Erős Egyetértés" kétoldalas, peremén jelzett Ag sport díjérem "II. díj" gravírozással (12,39g/0.900/30mm) T:1- / Hungary 1880. "Pozsonyi Torna Egylet 1880 / Épség Erős Egyetértés" double-sided Ag sports award medallion, hallmarked on edge (12,39g/0.900/30mm) C:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1895. Budapest Király Lövészet nagyméretű részben aranyozott, ezüstözött sportlövő díszjelvény (~160x96mm) T:2 / Hungary 1895. Budapest Király Lövészet large-size partially gilt, silver plated shooting sports badge (~160x96mm) C:XF
30537.

1895. "Budapest Király Lövészet" nagyméretű részben aranyozott, ezüstözött sportlövő díszjelvény (~160x96mm) T:2 / Hungary 1895. "Budapest Király Lövészet" large-size partially gilt, silver plated shooting sports badge (~160x96mm) C:XF

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1896. Magyarország ezeréves fennállása emlékére rendezett torna- és sportversenyek díja jelzetlen Ag sportdíjérem. Szign.: Giovanni Morelli (1816-1891) / Exner Károly (1850-1919) / Scheid. G.A. (Ezüstárú és Éremgyár) (br.: 33,84g/40mm) T:1- / Hungary 1896. Magyarország ezeréves fennállása emlékére rendezett torna- és sportversenyek díja Ag sports commemorative medallion without hallmark. Sign.: Giovanni Morelli / Károly Exner / Scheid. G.A. (gr. 33,84g/40mm) C:AU
30538.

1896. "Magyarország ezeréves fennállása emlékére rendezett torna- és sportversenyek díja" jelzetlen Ag sportdíjérem. Szign.: Giovanni Morelli (1816-1891) / Exner Károly (1850-1919) / Scheid. G.A. (Ezüstárú és Éremgyár) (br.: 33,84g/40mm) T:1- / Hungary 1896. "Magyarország ezeréves fennállása emlékére rendezett torna- és sportversenyek díja" Ag sports commemorative medallion without hallmark. Sign.: Giovanni Morelli / Károly Exner / Scheid. G.A. (gr. 33,84g/40mm) C:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
17
~1900. Zománcozott címeres, több részből álló vadász(?) jelvény, nemzetiszín szalagon T:2 / Hungary ~1900. Multi-part Hunter(?) badge with enamelled Hungarian coat of arms C:XF
30539.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
~1900. Aquila Kerékpáros Klub 1895 zománcozott Br jelvény (37x26mm) T:2 / Hungary ~1900. Aquila Bicycle Club 1895 enamelled Br badge (37x26mm) C:XF
30540.

~1900. "Aquila Kerékpáros Klub 1895" zománcozott Br jelvény (37x26mm) T:2 / Hungary ~1900. "Aquila Bicycle Club 1895" enamelled Br badge (37x26mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
26
~1900. Besztercze-Bányai Sport Club - É.T.É.L. kétoldalas, jelzett Ag sport díjérem, füllel (12,16g/0.800/30mm) T:1- / Hungary ~1900. Besztercze-Bányai Sport Club - É.T.É.L. double-sided hallmarked Ag sports awar medallion with ear (12,16g/0.800/30mm) C:AU
30541.

~1900. "Besztercze-Bányai Sport Club - É.T.É.L." kétoldalas, jelzett Ag sport díjérem, füllel (12,16g/0.800/30mm) T:1- / Hungary ~1900. "Besztercze-Bányai Sport Club - É.T.É.L." double-sided hallmarked Ag sports awar medallion with ear (12,16g/0.800/30mm) C:AU

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
~1900. Fecske Kerékpár-Egyesület 1895 zománcozott Br jelvény (53x38mm) T:2 ferde tű / Hungary ~1900. Fecske Cycling Association 1895 enamelled Br badge (53x38mm) C:XF oblique needle
30542.

~1900. "Fecske Kerékpár-Egyesület 1895" zománcozott Br jelvény (53x38mm) T:2 ferde tű / Hungary ~1900. "Fecske Cycling Association 1895" enamelled Br badge (53x38mm) C:XF oblique needle

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
30
~1900. Magyar Kerékpáros Egyesület - Budapest 1900 - Előre zománcozott Br jelvény (42,5x36mm) T:2 kis zománchiba / Hungary ~1900. Hungarian Cycling Association - Budapest 1900 enamelled Br badge (42,5x36mm) C:AU small enamel error
30543.

~1900. "Magyar Kerékpáros Egyesület - Budapest 1900 - Előre" zománcozott Br jelvény (42,5x36mm) T:2 kis zománchiba / Hungary ~1900. "Hungarian Cycling Association - Budapest 1900" enamelled Br badge (42,5x36mm) C:AU small enamel error

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
31
~1900. Magyar Kerékpáros Szövetség - Szövetségi Képviselő zománcozott, aranyozott Br jelvény, hátlapon LOUIS ABEL WIEN IV. SCHÖN-BURGSTR. 38. gyártói jelzéssel (45x38mm) T:1- / Hungary ~1900. Hungarian Cycling Federation - Federal Representative enamelled, gilt Br badge with makers mark LOUIS ABEL WIEN IV. SCHÖN-BURGSTR. 38. on the back (45x38mm) C:AU
30544.

~1900. "Magyar Kerékpáros Szövetség - Szövetségi Képviselő" zománcozott, aranyozott Br jelvény, hátlapon "LOUIS ABEL WIEN IV. SCHÖN-BURGSTR. 38." gyártói jelzéssel (45x38mm) T:1- / Hungary ~1900. "Hungarian Cycling Federation - Federal Representative" enamelled, gilt Br badge with makers mark "LOUIS ABEL WIEN IV. SCHÖN-BURGSTR. 38." on the back (45x38mm) C:AU

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
21
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1920. Budapesti Egyetemi Athlétikai Club 1898 Br plakett (101,30g/70x46,5mm) T:2 / Hungary ~1920. Budapest University Athletics Club 1898 Br plaque (101,30g/70x46,5mm) C:XF HP 5777.
30545.

Sződy Szilárd (1878-1939) ~1920. "Budapesti Egyetemi Athlétikai Club 1898" Br plakett (101,30g/70x46,5mm) T:2 / Hungary ~1920. "Budapest University Athletics Club 1898" Br plaque (101,30g/70x46,5mm) C:XF HP 5777.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1920. Budapesti Egyetemi Athlétikai Club 1898 egyoldalas Br plakett, A VÍVÓSPORT LACI BÁCSIJÁNAK A B.E.A.C. gravírozással (94,12g/70x46mm) T:1- / Hungary ~1920. Budapest University Athletics Club 1898 one-sided Br plaque, engraved with A VÍVÓSPORT LACI BÁCSIJÁNAK A B.E.A.C. (94,12g/70x46mm) C:AU HP 5777.
30546.

Sződy Szilárd (1878-1939) ~1920. "Budapesti Egyetemi Athlétikai Club 1898" egyoldalas Br plakett, "A VÍVÓSPORT LACI BÁCSIJÁNAK A B.E.A.C." gravírozással (94,12g/70x46mm) T:1- / Hungary ~1920. "Budapest University Athletics Club 1898" one-sided Br plaque, engraved with "A VÍVÓSPORT LACI BÁCSIJÁNAK A B.E.A.C." (94,12g/70x46mm) C:AU HP 5777.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft