Numizmatikai irodalom, numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek

Tételek száma: 4

1943. 1000P Szálasi-kiadás kiadatlan bankjegy aranyozott Cu nyomólemez gyártásához készített véset pozitív lemeze (magaslemez), Horváth Endre tervei alapján, üvegezett keretben (86x179mm) R! /  Hungary 1943. 1000 Pengő Szálasi issue gilt Cu positive printing plate of the officially unissued banknote in a glazed frame. Artist: Endre Horváth (86x179mm) RARE!
30702.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
594,59
647,06
1983. Pénzjegynyomda csipkenaptár falra akasztható, benne 4db klf különleges csipkéből kialakított kép, a Pénzjegynyomda kiadásában. Ritkaság! / 1983. Pénzjegynyomda lace calendar wall calendar, with 4pcs of diff special lace pictures, made by the Hungarian banknote printing company. Rare!
30703.

1983. "Pénzjegynyomda csipkenaptár" falra akasztható, benne 4db klf különleges csipkéből kialakított kép, a Pénzjegynyomda kiadásában. Ritkaság! / 1983. "Pénzjegynyomda lace calendar" wall calendar, with 4pcs of diff special lace pictures, made by the Hungarian banknote printing company. Rare!

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Horváth Endre festőművész és grafikus (1896-1954) Magyar Pénzjegynyomda Rt., Budapest, 2000. Sorszámozott díszkiadás, 31-es sorszámmal, rézkarc melléklettel: Horváth Endre: Újévi Üdvözlőlap  / Hungary Endre Horváth painter and graphic artist (1896-1954) Magyar Pénzjegynyomda Rt., Budapest, 2000. Numbered limited edition with 31 serial number and etching print Endre Horváth: New Years Greetings
30704.

Horváth Endre festőművész és grafikus (1896-1954) Magyar Pénzjegynyomda Rt., Budapest, 2000. Sorszámozott díszkiadás, "31"-es sorszámmal, rézkarc melléklettel: "Horváth Endre: Újévi Üdvözlőlap" / Hungary Endre Horváth painter and graphic artist (1896-1954) Magyar Pénzjegynyomda Rt., Budapest, 2000. Numbered limited edition with "31" serial number and etching print "Endre Horváth: New Year's Greetings"

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
30705.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft