Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 84

Pátzay Pál (1896-1979) 1934. Enyvvári Jenő 50. születésnapjára Br emlékérem (321,23g/80mm) T:2 patina, ph. / Hungary 1934. 50th Birthday of Jenő Enyvvári Br commemorative medallion. Sign.: Pál Pátzay (321,23g/80mm) C:XF patina, edge error HPII 2062.
30286.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Pátzay Pál (1896-1979) DN Sajó Elemér 1875-1934 egyoldalas Br plakett, LUDVIG gyártói jelzéssel (146,10g/80mm) T:1- / Hungary ND Elemér Sajó 1875-1934 Br plaque, with LUDVIG makers mark. Sign.: Pál Pátzay (146,10g/80mm) C:AU
30287.

Pátzay Pál (1896-1979) DN "Sajó Elemér 1875-1934" egyoldalas Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (146,10g/80mm) T:1- / Hungary ND "Elemér Sajó 1875-1934" Br plaque, with "LUDVIG" maker's mark. Sign.: Pál Pátzay (146,10g/80mm) C:AU

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Reményi József (1877-1977) 1927. Dohnányi Ernő pályafutása harmincadik évfordulójának emlékére / 1897-1927 kétoldalas, aranyozott Br emlékérem (94,29g/65mm) T:1- ü., kopott aranyozás / Hungary 1927. Dohnányi Ernő pályafutása harmincadik évfordulójának emlékére / 1897-1927 double-sided, gilt Br commemorative medallion (94,29g/65mm) C:AU ding, worn gold palting
30288.

Reményi József (1877-1977) 1927. "Dohnányi Ernő pályafutása harmincadik évfordulójának emlékére / 1897-1927" kétoldalas, aranyozott Br emlékérem (94,29g/65mm) T:1- ü., kopott aranyozás / Hungary 1927. "Dohnányi Ernő pályafutása harmincadik évfordulójának emlékére / 1897-1927" double-sided, gilt Br commemorative medallion (94,29g/65mm) C:AU ding, worn gold palting

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Róna József (1861-1939) ~1933. Dr. Dános Árpád 1882-1933 egyoldalas Br plakett (99,43g/63x53mm) T:1- / Hungary ~1933. Árpád Dános, Dr. 1882-1933 one-sided Br plaque (99,43g/63x53mm) C:AU
30289.

Róna József (1861-1939) ~1933. "Dr. Dános Árpád 1882-1933" egyoldalas Br plakett (99,43g/63x53mm) T:1- / Hungary ~1933. "Árpád Dános, Dr. 1882-1933" one-sided Br plaque (99,43g/63x53mm) C:AU

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Anton Scharff (1845-1903) 1886. Buda visszavívásának 200 éves emlékére Br emlékérem. BUDA VISSZAVÍVÁSÁNAK CC ÉVES EMLÉKÉRE BUDAPEST FŐVÁROS / MDCCCLXXXVI SEPT. II. (135,59g/72mm) T:2 ph. / Hungary 1886. 200th Anniversary of the Reoccupation of Buda Br commemorative medal. Sign: Anton Scharff (135,59g/72mm) C:XF edge error
30290.

Anton Scharff (1845-1903) 1886. "Buda visszavívásának 200 éves emlékére" Br emlékérem. "BUDA VISSZAVÍVÁSÁNAK CC ÉVES EMLÉKÉRE BUDAPEST FŐVÁROS / MDCCCLXXXVI SEPT. II." (135,59g/72mm) T:2 ph. / Hungary 1886. "200th Anniversary of the Reoccupation of Buda" Br commemorative medal. Sign: Anton Scharff (135,59g/72mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
29
Schwartz István (1851-1924) 1885. Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Weinwurm Antalnak Budapest - Az érdem jeléül Br emlékérem (141,40g/65mm) T:1- kis ph. / Hungary 1885. National Exposition at Budapest in 1885 / For Antal Weinwurm from Budapest - As the Sign of Merit Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (141,40g/65mm) C:AU small edge error
30291.

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Weinwurm Antalnak Budapest - Az érdem jeléül" Br emlékérem (141,40g/65mm) T:1- kis ph. / Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Antal Weinwurm from Budapest - As the Sign of Merit" Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (141,40g/65mm) C:AU small edge error

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Stefan Schwartz (1851-1924) ~1900. Allegorikus jelenetábrázolás Br plakett (90,16g/70x52mm) T:1-,2 ph. / Hungary ~1900. Allegorical scene representation Br plaque. Sign: Stefan Schwartz (90,16g/70x52mm) C:AU,XF edge error HP 4616.
30292.

Stefan Schwartz (1851-1924) ~1900. "Allegorikus jelenetábrázolás" Br plakett (90,16g/70x52mm) T:1-,2 ph. / Hungary ~1900. "Allegorical scene representation" Br plaque. Sign: Stefan Schwartz (90,16g/70x52mm) C:AU,XF edge error HP 4616.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Stefan Schwartz (1851-1924) ~1900. Diána Br plakett (92,53g/70x52mm) T:2 / Hungary ~1900. Diana Br plaque. Sign: Stefan Schwartz (92,53g/70x52mm) C:XF HP 4619.
30293.

Stefan Schwartz (1851-1924) ~1900. "Diána" Br plakett (92,53g/70x52mm) T:2 / Hungary ~1900. "Diana" Br plaque. Sign: Stefan Schwartz (92,53g/70x52mm) C:XF HP 4619.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. Szamuely Tibor Br emlékplakett (205g/66x89mm) T:2 / Hungary 1954. Tibor Szamuely Br plaque. Sign: László Solymári Valkó (205g/66x89mm) C:XF
30294.

Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. "Szamuely Tibor" Br emlékplakett (205g/66x89mm) T:2 / Hungary 1954. "Tibor Szamuely" Br plaque. Sign: László Solymári Valkó (205g/66x89mm) C:XF

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
Szamosi Soós Vilmos (1885-1972) 1914. Gróf Tisza István Minister-elnök mázas kerámiaplakett, hátlapon SZENTES jelzéssel (129,63g/124mm) T:1- / Hungary 1914. Gróf Tisza István Minister-elnök cermaic plaque with gloss, with SZENTES mark on reverse (129,63g/124mm) C:AU
30295.

Szamosi Soós Vilmos (1885-1972) 1914. "Gróf Tisza István Minister-elnök" mázas kerámiaplakett, hátlapon "SZENTES" jelzéssel (129,63g/124mm) T:1- / Hungary 1914. "Gróf Tisza István Minister-elnök" cermaic plaque with gloss, with "SZENTES" mark on reverse (129,63g/124mm) C:AU

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Szántó Gergely (1886-1962) 1932. Budapest Székesfőváros Népművelésének Emlékére / Mi elhintjük az igazi erkölcsi függetlenség magvait kétoldalas Br emlékérem (106,09g/70mm) T:1-,2 / Hungary 1932. Budapest Székesfőváros Népművelésének Emlékére / Mi elhintjük az igazi erkölcsi függetlenség magvait double-sided Br commemorative award medallion for public education (106,09g/70mm) C:AU,XF   HPII. 2647.
30296.

Szántó Gergely (1886-1962) 1932. "Budapest Székesfőváros Népművelésének Emlékére / Mi elhintjük az igazi erkölcsi függetlenség magvait" kétoldalas Br emlékérem (106,09g/70mm) T:1-,2 / Hungary 1932. "Budapest Székesfőváros Népművelésének Emlékére / Mi elhintjük az igazi erkölcsi függetlenség magvait" double-sided Br commemorative award medallion for public education (106,09g/70mm) C:AU,XF HPII. 2647.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) ~1950-1960. Bartók öntött, egyoldalas Br emlékérem (242,98g/102mm) T:1- / Hungary ~1950-1960. Bartók cast, one-sided Br commemorative medallion. Sign.: Géza Szentesy Hiesz (242,98g/102mm) C:AU
30297.

Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) ~1950-1960. "Bartók" öntött, egyoldalas Br emlékérem (242,98g/102mm) T:1- / Hungary ~1950-1960. "Bartók" cast, one-sided Br commemorative medallion. Sign.: Géza Szentesy Hiesz (242,98g/102mm) C:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft