Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 84

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Kovács Margit emlékére / Kovács Margit Gyűjtemény, Szentendre" Br emlékérem (278,85g/92mm) T:1- / Hungary ND "To the Memory of Margit Kovács / Margit Kovács Collection, Szentendre" Br commemorative medallion. Sing.: Erika Ligeti (278,85g/92mm) C:AU
30274.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
13

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Székesfehérvári Szent István" Br emlékérem. "SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI OVS ALBA REGIA / 1038-1938" (209,89g/76mm) T:1- ph., patina / Hungary 1938. "St. Stephen of Székesfehérvár" Br medallion. Sign.: Walter Madarassy (215,94g/76mm) C:AU patina, edge error  HPII 1657.
30275.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Madarassy Walter (1909-1994) 1971. "70 éves a Magyar Numizmatikai Társulat 1901-1971" Br emlékérem (85,75g/60mm) T:2 / Hungary 1971. "70 éves a Magyar Numizmatikai Társulat 1901-1971 (70th Anniversary of the Hungarian Numismatic Society 1907-1971)" Br commemorative medal. Sign.: Walter Madarassy (85,75g/60mm) C:XF
30276.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Madarassy Walter (1909-1994) DN "Vadas Jenő 1857-1922 / Erdészeti Tudományos Intézet 1898" Br emlékérem eredeti díszdobozban (83mm/359g) T:1-,2 Hungary ND "Jenő Vadas 1857-1922 / Forestry Research Institute 1898" Br commemorative medallion in original case (83mm/359g). Sign: Walter Madarassy T:1-,2
30277.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Murányi Gyula (1881-1920) 1909. "Vámbéry Ármin" orientalista, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia tagja Br plakett (91,58g/53,5x60mm) T:2 kis ph. / Hungary 1909. "Ármin Vámbéry" orientalist, professor, member of the Hungarian Academy of Sciences Br plaque. Sign.: Gyula Murányi (91,58g/53,5x60mm) C:XF small edge error HP 3690.
30278.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Murányi Gyula (1881-1920) ~1913. "Dr. Incze Henrik" Br emlékérem (41,13g/45,5mm) T:1-,2 kis fo. / Hungary ~1913. "Henrik Incze, Dr." Br commemorative medallion. Sign.: Gyula Murányi (41,13g/45,5mm) C:AU,XF small spots HP 3681.
30279.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Murányi Gyula (1881-1920) 1916. "A magyar írók nesztorának, a 80 éves Ágainak szeretettel Murányi" Zn plakett (105,70g/68x53,5mm) T:2 / Hungary 1916. "To the Nestor of the Hungarian writers, the 80 years old Ágai from Murányi with love" Zn plaque. Sign.: Gyula Murányi (105,70g/68x53,5mm) C:XF HP 3710.
30280.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Murányi Gyula (1881-1920) DN "Petar I" I. Péter szerb, majd szerb-horvát-szlovén királyt ábrázoló, egyoldalas Br emlékplakett (112g/70x57mm) T:2 / Hungary ND "Petar I" one-sided Br plaque with the depict of Peter I Serbian king and later king of the Serbs, Croats, and Slovenes. Sign: Gyula Murányi (1881-1920) (112g/70x57mm) C:XF
30281.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
9

Nagy István János (1938-) 1941. "Széki Gróf Teleki Pál 1879-1941 / Nőttön nő tiszta fénye amint időben, térben távozik 1941.IV.3." öntött Br emlékérem (189g/78mm) T:1- / Hungary 1941. "Count Pál Teleki 1879-1941" cast Br commemorative medallion. Sign.: István János Nagy (189g/78mm) C:AU
30282.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Nagy István János (1938-) DN "A Corvin Mátyás Szakközépiskola Emlékérme" kétoldalas, öntött Br emlékérem, eredeti tokban (341,60g/88mm) T:1- / Hungary ND "A Corvin Mátyás Szakközépiskola Emlékérme" double-sided cast Br commemorative medallion in original case (341,60g/88mm) C:AU
30283.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981) DN "Lenin és Szamuely Tibor" öntött Br plakett (872g/197mm) / Hungary ND "Lenin and Tibor Szamuely" cast Br plaque. Sign: Zoltán Olcsai Kiss (872g/197mm) T:2
30284.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Patzó Pál (1886-1945) ~1910. "Balra néző, ülő férfi portré" Br plakett (153g/78x106mm) T:2 / Hungary ~1910. "Portrait of sitting man facing left" Br plakett. Sign: PP (153g/78x106mm) C:XF HP 3811.var
30285.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft