https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 84

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Asszonyi Tamás (1942-) 1978. A Színház- és Filmművészeti Főiskola Tiszteletbeli Hallgatója öntött Br emlékérem (75,43g/61mm) T:1- / Hungary 1978. Honorary Student of the College of Theater and Film Arts cast Br commemorative medallion. Sign.: Tamás Asszonyi (75,43g/61mm) C:AU
30238.

Asszonyi Tamás (1942-) 1978. "A Színház- és Filmművészeti Főiskola Tiszteletbeli Hallgatója" öntött Br emlékérem (75,43g/61mm) T:1- / Hungary 1978. "Honorary Student of the College of Theater and Film Arts" cast Br commemorative medallion. Sign.: Tamás Asszonyi (75,43g/61mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
5
Asszonyi Tamás (1942-) 1979. Szovjet-magyar közös űrrepülés Br plakett peremen AT beütéssel, sorszám nélkül (514g/100mm) T:1-kis ph. / Hungary 1979. Soviet-Hungarian Common Space Flight commemorative medallion, on the edge with AT mark, without numbering. Sign.: Tamás Asszonyi (514g/10mm) C:AU small edge error
30239.

Asszonyi Tamás (1942-) 1979. "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Br plakett peremen "AT" beütéssel, sorszám nélkül (514g/100mm) T:1-kis ph. / Hungary 1979. "Soviet-Hungarian Common Space Flight" commemorative medallion, on the edge with "AT" mark, without numbering. Sign.: Tamás Asszonyi (514g/10mm) C:AU small edge error

 
Eladva
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
2
Asszonyi Tamás (1942-) 1989. Pro Musica / MR (Magyar Rádió) öntött Br emlékérem (248g/80mm) T:1- / Hungary 1989. Pro Musica / Hungarian Radio cast Br commemorative medallion. Sign.: Tamás Asszonyi (248g/80mm) T:AU
30240.

Asszonyi Tamás (1942-) 1989. "Pro Musica / MR (Magyar Rádió)" öntött Br emlékérem (248g/80mm) T:1- / Hungary 1989. "Pro Musica / Hungarian Radio" cast Br commemorative medallion. Sign.: Tamás Asszonyi (248g/80mm) T:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
EUR
,
12,94
USD
Ajánlatok száma:
2
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1907. Tisza István gróf egyoldalas Br plakett (128,34g/76x54mm) T:1-,2 / Hungary 1907. Tisza István gróf one-sided Br plaque. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (128,34g/76x54mm) C:AU,XF HP 866.
30241.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1907. "Tisza István gróf" egyoldalas Br plakett (128,34g/76x54mm) T:1-,2 / Hungary 1907. "Tisza István gróf" one-sided Br plaque. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (128,34g/76x54mm) C:AU,XF HP 866.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
5
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1915. Ezer éve küzd a magyar Br emlékérem. EZER ÉVE KÜZD A MAGYAR 1915 / 1000 ÉVE (139,41g/70mm) T:2 / Hungary 1915. A Thousand Years of Struggle commemorative Br medallion. Sign: Fülöp Beck Ötvös (139,41g/70mm) C:XF HP 900.
30242.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1915. "Ezer éve küzd a magyar" Br emlékérem. "EZER ÉVE KÜZD A MAGYAR 1915 / 1000 ÉVE" (139,41g/70mm) T:2 / Hungary 1915. "A Thousand Years of Struggle" commemorative Br medallion. Sign: Fülöp Beck Ötvös (139,41g/70mm) C:XF HP 900.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
1
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1917. Arany János századik születésnapjának ünnepére / A Nagyszalontai Arany Emlék-Egyesület - Toldi költőjének kétoldalas Br emlékérem (111,89g/65mm) T:1-,2 kis patina / Hungary 1917. Arany János századik születésnapjának ünnepére / A Nagyszalontai Arany Emlék-Egyesület - Toldi költőjének double-sided Br commemorative medallion (111,89g/65mm) C:AU,XF small patina
30243.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1917. "Arany János századik születésnapjának ünnepére / A Nagyszalontai Arany Emlék-Egyesület - Toldi költőjének" kétoldalas Br emlékérem (111,89g/65mm) T:1-,2 kis patina / Hungary 1917. "Arany János századik születésnapjának ünnepére / A Nagyszalontai Arany Emlék-Egyesület - Toldi költőjének" double-sided Br commemorative medallion (111,89g/65mm) C:AU,XF small patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. Ady Endre emlékének a Nyugat / Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse Br emlékérem (111,84g/65mm) T:2 ph. / Hungary 1928. The Nyugat for the Memory of Endre Ady Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (111,84g/65mm) C:XF edge error HP 986.
30244.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. "Ady Endre emlékének a 'Nyugat' / 'Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse'" Br emlékérem (111,84g/65mm) T:2 ph. / Hungary 1928. "The 'Nyugat' for the Memory of Endre Ady" Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (111,84g/65mm) C:XF edge error HP 986.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1935. Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közért Br emlékérem (125g/60mm) T:2 / Hungary 1935. Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Always For The Public Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (125g/60mm) C:XF TP 141.
30245.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1935. "Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közért" Br emlékérem (125g/60mm) T:2 / Hungary 1935. "Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Always For The Public" Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (125g/60mm) C:XF TP 141.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
4
Berán Lajos (1882-1943) 1922. GVSTAVVS CAROLVS E COMITIB, S, MAJLÁTH DE SZÉKHELY EPISCOPVS TRANSSYLVANIENSIS 1897-1922 / IN MEMORIAM QVINQVELYSTRORVM IN CATHEDRA EPSICOPALI TRANSSYLVANIENSI FELICITER COMPLETORVM CLERVS DIOCECESANVS kétoldalas Br plakett (168,07g/83x54mm) T:2 kis patina / Hungary ND GVSTAVVS CAROLVS E COMITIB, S, MAJLÁTH DE SZÉKHELY EPISCOPVS TRANSSYLVANIENSIS / IN MEMORIAM QVINQVELYSTRORVM IN CATHEDRA EPSICOPALI TRANSSYLVANIENSI FELICITER COMPLETORVM CLERVS DIOCECESANVS double-sided Br plaque. Sign: Lajos Berán (168,07g/83x54mm) C:XF small patina HP 1234.
30246.

Berán Lajos (1882-1943) 1922. "GVSTAVVS CAROLVS E COMITIB, S, MAJLÁTH DE SZÉKHELY EPISCOPVS TRANSSYLVANIENSIS 1897-1922 / IN MEMORIAM QVINQVELYSTRORVM IN CATHEDRA EPSICOPALI TRANSSYLVANIENSI FELICITER COMPLETORVM CLERVS DIOCECESANVS" kétoldalas Br plakett (168,07g/83x54mm) T:2 kis patina / Hungary ND "GVSTAVVS CAROLVS E COMITIB, S, MAJLÁTH DE SZÉKHELY EPISCOPVS TRANSSYLVANIENSIS / IN MEMORIAM QVINQVELYSTRORVM IN CATHEDRA EPSICOPALI TRANSSYLVANIENSI FELICITER COMPLETORVM CLERVS DIOCECESANVS" double-sided Br plaque. Sign: Lajos Berán (168,07g/83x54mm) C:XF small patina HP 1234.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Berán Lajos (1882-1943 1929. Ha Isten velünk - Kicsoda ellenünk 1929 / Bethlen Gábor halála 300-adik évfordulójának emlékére kétoldalas Br emlékérem (56,48g/47mm) T:1- / Hungary 1929. Commemorative medallion 300th year of the death of Gábor Bethlen Ha Isten velünk - Kicsoda ellenünk 1929 / Bethlen Gábor halála 300-adik évfordulójának emlékére double-sided Br commemorative medallion (56,48g/47mm) C:AU
30247.

Berán Lajos (1882-1943" 1929. "Ha Isten velünk - Kicsoda ellenünk 1929 / Bethlen Gábor halála 300-adik évfordulójának emlékére" kétoldalas Br emlékérem (56,48g/47mm) T:1- / Hungary 1929. Commemorative medallion 300th year of the death of Gábor Bethlen "Ha Isten velünk - Kicsoda ellenünk 1929 / Bethlen Gábor halála 300-adik évfordulójának emlékére" double-sided Br commemorative medallion (56,48g/47mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
22
Betlen Gyula (1879-1963) 1906. MAGY. IZR. KÉZMŰ ÉS FÖLD-MŰVELÉSI EGYESÜLET kétoldalas ezüstözött Br emlékérem, hátlapon gravírozva MÉLY HÁLÁJUK ÉS RAGASZKODÁSUK JELÉÜL KEMÉNY DÁVID EGYESÜLETI TITKÁR ÚRNAK AZ EGYESÜLET VOLT NÖVENDÉKEI (151,35g/72,5mm) T:2 karc, ph. / Hungary 1906. MAGY. IZR. KÉZMŰ ÉS FÖLD-MŰVELÉSI EGYESÜLET double-sided silver plated Br commemorative medallion, engraved on reverse MÉLY HÁLÁJUK ÉS RAGASZKODÁSUK JELÉÜL KEMÉNY DÁVID EGYESÜLETI TITKÁR ÚRNAK AZ EGYESÜLET VOLT NÖVENDÉKEI (151,35g/72,5mm) C:XF scratch, edge error
30248.

Betlen Gyula (1879-1963) 1906. "MAGY. IZR. KÉZMŰ ÉS FÖLD-MŰVELÉSI EGYESÜLET" kétoldalas ezüstözött Br emlékérem, hátlapon gravírozva "MÉLY HÁLÁJUK ÉS RAGASZKODÁSUK JELÉÜL KEMÉNY DÁVID EGYESÜLETI TITKÁR ÚRNAK AZ EGYESÜLET VOLT NÖVENDÉKEI" (151,35g/72,5mm) T:2 karc, ph. / Hungary 1906. "MAGY. IZR. KÉZMŰ ÉS FÖLD-MŰVELÉSI EGYESÜLET" double-sided silver plated Br commemorative medallion, engraved on reverse "MÉLY HÁLÁJUK ÉS RAGASZKODÁSUK JELÉÜL KEMÉNY DÁVID EGYESÜLETI TITKÁR ÚRNAK AZ EGYESÜLET VOLT NÖVENDÉKEI" (151,35g/72,5mm) C:XF scratch, edge error

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
3
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. József nádor 50 éves nádori jubileum Br emlékérem. JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846 (77,38g/53mm) T:2,2- ph. / Hungary 1846. Election jubilee of Joseph Archduke Br commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (77,38g/53mm) C:XF,VF edge error HP 284.
30249.

Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "József nádor 50 éves nádori jubileum" Br emlékérem. "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (77,38g/53mm) T:2,2- ph. / Hungary 1846. "Election jubilee of Joseph Archduke" Br commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (77,38g/53mm) C:XF,VF edge error HP 284.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
3

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz