XIX. sz. vége: Rubinvörös üveg pohár. Formába fújt, kézzel festett, hi... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/34/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Uvegtargyak~14257/XIX-sz-vege-Rubinvoros-uveg-pohar-Formaba-fujt-kezzel-festett-hibatlan-kis-kopasokk~II2163159
2163159
11086
34
Glass-objects
Leírás: XIX. sz. vége: Rubinvörös üveg pohár. Formába fújt, kézzel festett, hibátlan, kis kopásokkal 14 cm / Handpainted antique glass. 14 cm
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: