Üvegtárgyak Tételek száma: 18
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2163160
11092
34
Glass-objects
XIX. sz. vége: Vadász motívumos üveg pohár. Többrétegű, kézzel festett, kis lepattanásokkal 13 cm / Handpainted antique glass. 13 cm 2163163
11093
34
Glass-objects
Ördögfejes üveg pohár. Formába öntött, többrétegű, hibátlan. 12 cm / Glass with devil1s face, in very good condition. 12,5 cm 2192567
11094
34
14000
Glass-objects
Antik üveg pohár, Kézzel festett, színezett, vésett. Hibátlan. m: 12 cm / Antique hand painted glass 2192585
11095
34
Glass-objects
Antik rubin vörös pohár. Kézzel festett, kopásokkal. 12,5 cm / Antique glass, hand painted, slightly worn. 12,5 cm 2192631
11096
34
Glass-objects
Antik "szemes" pohár. Kézzel festett, kopásokkal. 10,5 cm / Antique glass "with eyes", hand painted, slightly worn. 10,5 cm 2192636
11097
34
Glass-objects
Antik emlék pohár. Több rétegű, hámozott, kézzel festett, kopásokkal. 11 cm / Antiue commemorative glass. Hand painted, slightly worn. 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: