12406.
34. Lezárult nagyaukció
Térképek
40 000 Ft
cca 1940 Budapest Székesfőváros övezeti térképe. Építésügyi Szabályzathoz. 1:125.000, színes, négy térkép szelvény, szelvényenként hajtogatva. Kiadta: Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., Klösz György és Fia Térképészeti Műintézet, karton-tokban, egy szelvény szélén kis szakadással, kissé sérült kartontokban, egy térkép szelvényen kis szakadás, egy másikon kis lyuk, 76x104 cmx4 + 1940 Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvénycikk alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1940, Magyar Királyi Állami Nyomda, 211 p. Kiadói címeres aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. "Egervári Jenő Építőmester névbélyegzőivel."