Porcelán Tételek száma: 29
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2247939
11052
34
Herendi, Óherendi tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 19,6 cm 2247943
11053
34
Herend, óherendi tányér. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 19,6 cm 2248778
11054
34
1942 Maugsch Gyula (1882-1946): Herendi porcelán kutyákat etető juhász figura, kézzel festett, jelzett (Maugsch 1942), hibátlan, m: 20 cm 2182894
11055
34
1952 Herendi porcelán tányér mély és lapos Rákosi címerrel. Feltehetően gyártás előtti egyedi mintadarabok. Kézzel festett. Egyiken benyomott jelzéssel, kopással d:25,5 cm 2182909
11057
34
1952 Herendi porcelán mély tányér Rákosi címerrel. Feltehetően gyártás előtti egyedi mintadarab a festő nevével: R.M.-né V. Gy. 1952.. Kézzel festett. Benyomott jelzéssel, kopással d:25,5 cm 2152227
11058
34
30000
Zsolnay porcelán szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm 2243465
11059
34
22000
Herendi Viktória mintás áttört porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 24 cm 2243234
11060
34
Herendi narancsszín Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 20x17,5 cm 2243266
11061
34
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm / Hand painted porcelain 2245810
11062
34
24000
Herendi Rothschild mintás porcelán süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6+1 db 2244918
11063
34
100000
Zsolnay eozin mázas angyalos talpas tál, pajzspecsétes jelzéssel, piros alapon. Jelzett, egy kis lepattanással, kopásokkal. d: 29 cm / Zsolnay eosin bowl with angels. With a small fault.
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2243854
11064
34
50000
Zsolnay tanácsköztársasági vörös katona. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 41 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft