cca 1900 Tarcsa (Tarcsafürdő/Bad Tatzmannsdorf,Tarča) gyógyfürdő és vízgyógyintézet (A magyar Franzensbad) ismertetője. Szerk.: Dr. Barta Kornél. Bp., én., Weiss L. és F.-ny., 32 p. Weiss Antal (?-?) grafikus 12 db (borító, 4 db egészoldalas és 7 db szövegközti) színes litografált illusztrációjával. 1 db egészoldalas térképpel. Kiadói illusztrált haránt-alakú papírborítóban, jó állapotban.
1900 Tervezet "Első Erdélyi Vasöntőde s Gépgyár Rt." címen egy a Solymosy Olivér Gépgyárát átalakítandó s azt kifejlesztő Részvénytársasághoz, 1900. júl. 7., foltos, szakadt, kitöltetlen aláírás ívvel, 2 sztl. lev.
1904 Meghívó és műsorfüzet a Péczeli (Péceli) Ifjak Önképző Asztaltársasága táncmulatságára, színre kerül Gárdonyi Géza "Bor" c. műve, szecessziós illusztrációval, hajtásnyomokkal, 15,5x23 cm
cca 1910 Vues de Constantinople. Ansichten von Konstantinople. Views of Constantinople, Constantinople, Jacques Ludwigsohn, haránt alakú félvászon-kötésben, a gerincen apró sérüléssel, francia, angol és német nyelven. 2+36 p. 36 fekete-fehér fotót tartalmazó fotóalbum.
cca 1910 Schmidt Gyula műépítész és kőfaragó mester: Individuális síremlékek és szobrok. Gazdag képanyaggal illusztrált katalógus, Bp., én., Hornyánszky, 74 p. Magyar és német nyelven. Kiadói aranyozott zsinórfűzött papírkötés, a címlapon kis folttal, jó állapotban.
cca 1910 Szent-Margitsziget Gyógyfürdő prospektus. Bp.,én., Szent-Margitsziget Gyógyfürdő Felügyelősége, 16 p. Az oldalszámozáson belül 4 db egészoldalas fotóval. Az utolsó lapon Szent-Margitszigeti Gyógyvíz/üdítővíz reklámmal. Kiadói haránt alakú papírborítóban, "Világjárás Utazási és Menetjegyiroda Rt." bélyegzőjével a címlapon.
1913 Új Művészet. I. évf. 3. sz., 1913. jan. Szerk.: Rózsa Miklós. Művészház folyóirata. Bp., "Jókai Nyomda Rt.", 24 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, közte Aiglon (Sassy Attila (1880-1967)) ex libris-szeivel.Jaschik Álmos által illusztrált szecessziós borítóval, apró szakadással a borítón, 24 p.