Nyomtatványok

Tételek száma: 91

1913 Új Művészet. I. évf. 5. sz., 1913. márc. Szerk.: Rózsa Miklós. Művészház folyóirata. Bp., Jókai Nyomda Rt., 24 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Jaschik Álmos által illusztrált szecessziós borítóval, 24 p.
12454.

1913 Új Művészet. I. évf. 5. sz., 1913. márc. Szerk.: Rózsa Miklós. Művészház folyóirata. Bp., "Jókai Nyomda Rt.", 24 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Jaschik Álmos által illusztrált szecessziós borítóval, 24 p.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17
1913 Új Művészet. I. évf. 4. sz., 1913. feb. Szerk.: Rózsa Miklós. Művészház folyóirata. Bp., Jókai Nyomda Rt., 24 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Jaschik Álmos által illusztrált szecessziós borítóval, a borítón kis szakadással,a sarkokon kis gyűrődéssel, 24 p.
12455.

1913 Új Művészet. I. évf. 4. sz., 1913. feb. Szerk.: Rózsa Miklós. Művészház folyóirata. Bp., "Jókai Nyomda Rt.", 24 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Jaschik Álmos által illusztrált szecessziós borítóval, a borítón kis szakadással,a sarkokon kis gyűrődéssel, 24 p.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11
1913-1914 A Fotográfia folyóirat 20 db száma. (1913: 1-5.;8-12; 1914:1-10.) Nagykállói Kállay Miklós (1887-1967) későbbi miniszterelnök autográf aláírásával. Korabeli félvászon kötésben
12456.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
45
1914 Bp., Ulrich B. J. mindennemű csövek, légszesz-, víz és gőzvezetéki fölszerelések, szerszámok és műszaki cikkek raktára árjegyzéke, aranyozott piros egészvászon-kötésben, borító kissé foltos, egyébként jó állapotban, 1360 p.
12457.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1916 Pöstyén, A Grand Hotel Royalban Ferenc József 86. születésnapja alkalmából rendezett ünnepi díszebéd/díszvacsora német nyelvű étlapja
12458.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1916 A király esküje, Színes litográfia. Díszes műlap IV. Károly király, Zita királyné és Ottó trónörökös arcképével, valamint a koronázási ünnepség jeleneteivel.Basch Árpád rajza. 45x34 cm
12459.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1917 Kimutatás Magyarország területén különböző fedeztető állomáson lévő törzsménekről, 131 p
12460.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Tábortűz mellett. Szövegét és zenéjét szerzé: Koncz Béla. Bp. és Lipcse, 1917, Rózsavölgyi. Kotta, illusztrált borítóval. 3 p
12461.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1918-1919 Pécsi Nemzeti Tanács feliratú boríték, és Pécsi Nemzeti Tanács - Katonai Parancsnokság feliratú levélpapír, kitöltetlenek.
12462.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1919 Budapesti Közlöny 1919. aug. 22., román cenzurával, a címlapon a román csapatok hirdetményeivel, Bp., Athenaeum, szakadt, sérült, 4 p.
12463.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1919 Szociális Termelés. A Szociális Termelés Népbiztosságának közlönye. 1919. máj. 3., I. évf. 1. sz. Bp., szakadozott, 32 p.+1 (színes térkép) t.
12464.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12465.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft