1913 Új Művészet. I. évf. 4. sz., 1913. feb. Szerk.: Rózsa Miklós. Művészház folyóirata. Bp., "Jókai Nyomda Rt.", 24 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Jaschik Álmos által illusztrált szecessziós borítóval, a borítón kis szakadással,a sarkokon kis gyűrődéssel, 24 p.
1913-1914 A Fotográfia folyóirat 20 db száma. (1913: 1-5.;8-12; 1914:1-10.) Nagykállói Kállay Miklós (1887-1967) későbbi miniszterelnök autográf aláírásával. Korabeli félvászon kötésben
1914 Bp., Ulrich B. J. mindennemű csövek, légszesz-, víz és gőzvezetéki fölszerelések, szerszámok és műszaki cikkek raktára árjegyzéke, aranyozott piros egészvászon-kötésben, borító kissé foltos, egyébként jó állapotban, 1360 p.
1916 A király esküje, Színes litográfia. Díszes műlap IV. Károly király, Zita királyné és Ottó trónörökös arcképével, valamint a koronázási ünnepség jeleneteivel.Basch Árpád rajza. 45x34 cm