8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
1929 Hardy's Anglers' Guide. Alnwick, Hardy Bros. Ltd., 374 p. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal, színes mellékletekkel, korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, sérült, laza kötéssel, egy kijáró lappal, kopott borítóval.