11903.
34. Lezárult nagyaukció
Fotó
12 000 Ft
cca 1900 Ceglédi vasútállomás, előtte az állomás dolgozóival, fotó kartonon, Száger M. czeglédi műterméből, a karton körbevágott, kopott, foltos, az egyik sarkán hiánnyal, a fotó felületén kopásnyomokkal, 24x30 cm