Fotó

Tételek száma: 530

cca 1956-1967 A Fővárosi Autóbuszüzem Ikarus 60-as busza az angyalföldi József Attila Művelődési Ház előtt (4-es busz), fotó kartonon, Autóbuszüzem Propagandacsoport, 23x30 cm
12063.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1940 Zsengellér Gyula (1915-1999) legendás újpesti -, világbajnoki ezüstérmes magyar labdarúgó fotó hagyatéka, 5 db, egy fotó kartonon (Foto Ullmann, válogatott fotó, címeres mezben, 1940), a többi fotó, közte foltos, egyen a Nemzeti Sport bélyegzőjével, egy fotó sarkain kis törésnyomokkal és kis kopásnyomokkal, 28x39 cm és 17x23 cm közötti méretben
12064.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Xántus János, (1825-1894.) magyar természettudós, utazó, néprajzkutatóhoz kapcsolódó fénykép album 39 db képpel, benne Xantus dedikált fényképe Holter Fáy Antal zeneszerző, családtagok és számos más, részben azonosításra váró személy vizitkártya méretű képe. Megviselt rézveretes bőr fényképtartóban.
12065.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
18
cca 1940 A Magyar Államvasutak Takarék- és Segélyszövetkezetének mátraházi magaslati üdülőtelepének képes füzete egészvászon kötésben, 16+1 db fotó kartonra kasírozva, feliratozva, 12x17 cm, karton 32x24 cm
12066.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1972 Fehérneműreklám, vintage negatívról készült mai nagyítás 25x18 cm-es fotópapírra
12067.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1900 A Carola női kalapszalon névjegye és egy fénykép a szalon kreációjáról, kartonra kasírozva, 18x13cm
12068.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1938 Dr. Csörgeő Tibor (1896-1968) három vintage fotója teniszpartneréről, közös kartonra felragasztva, jelzés nélkül, a szerző hagyatékából, 8x11 cm, karton 25x17 cm
12069.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1898 Soproni Férfi Dalkör, csoportkép zászlóval, vintage fotó kartonon, jobb felső sarkában törésnyommal, szélein kissé sérült, 26x36,5 cm
12070.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1923 Eger, Kiss J. és Fia fényképészek által jelzett, vintage fotó, 9x14 cm, karton 16x21 cm
12071.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1921 Monor, Farkas Sándor fényképész által készített iskolai csoportkép, a fiúiskola II. osztályáról, 11,4x16 cm, karton 16,5x24 cm
12072.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1926 Miskolc, Ábrahám István fényképész hidegpecsétjével jelzett, vintage fotó, 23,5x16,5 cm, karton 30x20 cm
12073.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1921 Szeged, Simonyi L. fényképész által készített vintage fotó, a képen Kopasz Mihály és Vörös Teruska, a hátoldalon levő felirat szerint, 15,7x11 cm, karton 25,6x16,5 cm
12074.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft