cca 1956-1967 A Fővárosi Autóbuszüzem Ikarus 60-as busza az angyalföldi József Attila Művelődési Ház előtt (4-es busz), fotó kartonon, Autóbuszüzem Propagandacsoport, 23x30 cm
cca 1940 Zsengellér Gyula (1915-1999) legendás újpesti -, világbajnoki ezüstérmes magyar labdarúgó fotó hagyatéka, 5 db, egy fotó kartonon (Foto Ullmann, válogatott fotó, címeres mezben, 1940), a többi fotó, közte foltos, egyen a Nemzeti Sport bélyegzőjével, egy fotó sarkain kis törésnyomokkal és kis kopásnyomokkal, 28x39 cm és 17x23 cm közötti méretben
Xántus János, (1825-1894.) magyar természettudós, utazó, néprajzkutatóhoz kapcsolódó fénykép album 39 db képpel, benne Xantus dedikált fényképe Holter Fáy Antal zeneszerző, családtagok és számos más, részben azonosításra váró személy vizitkártya méretű képe. Megviselt rézveretes bőr fényképtartóban.
cca 1940 A Magyar Államvasutak Takarék- és Segélyszövetkezetének mátraházi magaslati üdülőtelepének képes füzete egészvászon kötésben, 16+1 db fotó kartonra kasírozva, feliratozva, 12x17 cm, karton 32x24 cm
cca 1938 Dr. Csörgeő Tibor (1896-1968) három vintage fotója teniszpartneréről, közös kartonra felragasztva, jelzés nélkül, a szerző hagyatékából, 8x11 cm, karton 25x17 cm
1921 Szeged, Simonyi L. fényképész által készített vintage fotó, a képen Kopasz Mihály és Vörös Teruska, a hátoldalon levő felirat szerint, 15,7x11 cm, karton 25,6x16,5 cm