cca 1900 Jelzés nélküli műtermi portré, vintage fotó, a lefényképezett férfi csíptetős szemüveget visel, ez a motívum ritkán tűnik fel a fényképeken, 14x9,3 cm, karton 26x19,8 cm
1932. aug. 7 A miskolci Attila FC-Lublin futball mérkőzés előtt készült felvétel a két csapat labdarúgóiról, feltehetően egy budapesti VI. kerületi stadionban készült fotó. A csoportképen többek közt Buzássy Ferenc (1909-?), aki 1934-ben szerepelt a Real Madrid színeiben. Fotó kartonra kasírozva, karton felső része megtört, 17x23 cm/ Attila FC-Lublin football teams in a stadium in Budapest, one of the players is Ferenc Buzássy (1909-?), who later played for Real Madrid in 1934. Photo mounted on cardboard, cardboard damaged, 17x23 cm
1903.XII.27 Székelyhíd, felvétel család(ok)ról, két hölgy népviseletben, fotó kartonra kasírozva, Fichtner Emil által aláírt, kissé kopott, karton szélein sérült. 12x17 cm
cca 1930-1944 2 db fotóalbum, több mint 150 db fényképpel, benne kárpátaljai életképek, munkaszolgálaton készült képek. Buzássy Ferenc labdarúgó hagyatékából