Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 5

15200.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
15201.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Fónagy József: A vizsla idomítása. Függeléke: A beteg ebek gyógykezelése. Bp., 1893., Athenaeum, 4+V+6-220 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, a borítón egészen apró kopásnyomokkal, de ezektől eltekintve szép állapotban.
15202.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1940 Vadászat - halászat. Weekend-turisztika. VIII. évf. 1-24 . Teljes évfolyam. Szerk.: Sz. Sándor Béla. Bp., Hubertus Országos Magyar Vadászati Védegylet-Országos Magyar Galamblövő Egylet-Magyar Tacskó-Tenyésztők Egyesülete-Neptun Sporthorgász Egyesület, 573-847 p. Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, egy lapot fordítva kötöttek be (573/574.), nyomdahibás lapokkal (üres oldalak, 772/773,776/777.) Ritka!
15203.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15
Bástyai Lóránt: Vadmadárból - vadászmadár. Bp., 1955., Művelt Nép, (Szikra-ny.), 102+1 p. + 2 (1 db egyoldalas, 1 db kétoldalas illusztráció)+10 (9 db kétoldalas, 1 db egyoldalas fekete-fehér fotót tartalmazó képtábla) t. ifj. Tildy Zoltán fotóival illusztrált. A borító Mohrlüder Vilmos munkája. Az illusztrációkat ifj. Finta József készített. Szövegközti rajzokkal, ábrákkal illusztrálva. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói javított, kissé szakadt, illusztrált papír védőborítóban, névbejegyzéssel.  Megjelent 3000 példányban.
15204.

Bástyai Lóránt: Vadmadárból - vadászmadár. Bp., 1955., "Művelt Nép", (Szikra-ny.), 102+1 p. + 2 (1 db egyoldalas, 1 db kétoldalas illusztráció)+10 (9 db kétoldalas, 1 db egyoldalas fekete-fehér fotót tartalmazó képtábla) t. ifj. Tildy Zoltán fotóival illusztrált. A borító Mohrlüder Vilmos munkája. Az illusztrációkat ifj. Finta József készített. Szövegközti rajzokkal, ábrákkal illusztrálva. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói javított, kissé szakadt, illusztrált papír védőborítóban, névbejegyzéssel. Megjelent 3000 példányban.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft