https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Folyamatos online aukciók
Tétel

[Wagner, Franz]: Einleitung In die Alte und Neuere Geographia In XXXVI...

Eladva

Kikiáltási ár:

100 000 Ft

Ajánlatok száma:

2

Leírás:

[Wagner, Franz]: Einleitung In die Alte und Neuere Geographia In XXXVII. Land-Charten vorgestellt, Und zu allgemeinen, besonders aber der studierenden Jugend bequemlichen Gebrauch. Zusamm geschrieben von einem der S. J. Priestern. Erster Theil: Einleitung in die alte Geographiam, Anderter Theil: Einleitung in die neuere Geographiam. Wien, 1737, Leopold Joseph Hödl,(Gregori Kurtzböck-ny.), 8 sztl. lev.+337 p. +37 (kihajtható, kézzel színezett rézmezszetű térképek, 16,5x20,5 cm és 17,5x20,5 cm) t. Német nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, kopott, kissé sérült gerinccel, néhány apró szúette lyukkal,sérüléssel, laza fűzéssel, kissé foltos lapokkal, az elülső kötéstáblán régi tulajdonosi bejegyzéssel, mellette sérült viaszpecséttel. Ritka!/ [Wagner, Franz]: Einleitung In die Alte und Neuere Geographia In XXXVII. Land-Charten vorgestellt, Und zu allgemeinen, besonders aber der studierenden Jugend bequemlichen Gebrauch. Zusamm geschrieben von einem der S. J. Priestern. Erster Theil: Einleitung in die alte Geographiam, Anderter Theil: Einleitung in die neuere Geographiam. Wien, 1737, Leopold Joseph Hödl,(Gregori Kurtzböck-ny.), 8 unnumbered leaves+337 p. 37 (maps, copper engravings, 16,5x20,5 cm and 17,5x20,5 cm) t. In German language. Full-leather-binding, with worn cover, little bit damaged spine, little bit loose binding, little bit spotty pages, with some minor wormhole, with old name notice and damaged wax seal. Rare!

Megosztás:

Facebook

Tétel fotót készítette : karap_norbert

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukción a teremárverés ideje alatt itt követheti az éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz