Kovrig János: A sárga kontinensen Déltől Északig.Világjárók Utazások és kalandok. Bp.,én., Franklin, 1 t. +148 p.+26 t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, A sorozat bemutató példánya! Ritka!