Takáts Sándor: A török-magyar bajviadalok. Bp., 1913. Franklin-társula... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/34/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~14661/Takats-Sandor-A-torok-magyar-bajviadalok-Bp-1913-Franklin-tarsulat-117plus3-p-Atkotott~II2245434
2245434
15076
34
Books: History
Leírás: Takáts Sándor: A török-magyar bajviadalok. Bp., 1913. Franklin-társulat. 117+(3) p. Átkötött félvászon-kötés,az eredeti elülső papírborítót bekötötték, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
: sza