Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 4

Bajnokról a bajnokok. A Magyar Olimpiai Bizottság centenáriuma tiszteletére. Szerk.: Marosvölgyi György. Bp., 1995., Csanádi Árpád Központi Sportiskola Olimpiai Termek Alapítványa. Kiadói aranyozott nyl-kötésben. A könyvben Polyák Imre, Magyar Zoltán, Bolvári Antal, Zsivótzky Gyula, Székely Éva, Kárpáti Károly, Kovács László, Hammerl László, Dömötör Zoltán, Horváth Zoltán, Fábián László, Sákovicsné Dömölky Lídia, Papp László, Kárpáti Rudolf, Jeney László, Varga János, Hidegkuti Nándor és Puskás Ferenc olimpiai bajnok sportolók aláírásával./   Champions about champions. To the centenary of Hungarian Olympic Committee. Edited by György Marosvölgyi. With the autograph signature of the Hungarian olympic champions: Imre Polyák, Zoltán Magyar, Antal Bolvári, Gyula Zsivotzky, Éva Székely, Károly Kárpáti, László Kovács, László Hammerl, Zoltán Dömötör, Zoltán Horváth, Fábián László, Lídia Sákvocsiné Dömölky, László Papp, Rudolf Kárpáti, László Jenei, Nándor Hidegkuti and Ferenc Puskás.
15040.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
16
A magyar futball és a Magyar Labdarúgók Szövetsége. 1897 - 1901 - 1925. Szerk.: Földessy János. Bp., 1926., Magyar Labdarúgók Szövetsége, (Hornyánszky Viktor-ny.), 670 p.+ 3 t. Nagyon gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Benne a szerkesztőbizottsági tagok, és az MLSZ tiszteletbeli tagjainak neveivel, valamint az MLSZ elnökségének és tisztikar tagjainak neveivel az alapítástól a jubiláris évig. A Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15041.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Sakkozók kincseskönyve. Magyar Sakk Almanach. Szerk.: Dr. Elekes Dezső. Bp., 1926., Magyar Sakkvilág, (Első Kecskeméti Hírlapkiadó- és Nyomda Rt.), 208 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
15042.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Serényi-Hefty: A sísport gyakorlati kézikönyve. Szerk.: Dr. Serényi Jenő. Átdolgozta: Hefty Gyula Andor. Bp., 1918., Turistaság és Alpinizmus, (Bp., Ifj. Kellner Ernő-ny.), 96+8 p. Második kiadás. Fekete-fehér szövegközti ábrákkal. Kiadói papírkötésben.
15043.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft