Könyvek: Jog

Tételek száma: 2

Code de Commerce. Handlungs-Gesetzbuch. Nach der offiziellen Ausgabe aus dem Französischen übersetz von Daniels. [Juristen Heinrich Gottfried Wilhelm Daniels (1754-1827.)] Substituten des kaiserlichen General-Procuratos bey dem Cassation-hofe zu Paris. Köln, 1808., Reilischen Buchhandlung, 2+334 p. Német, francia bilingvis kiadás. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen és az egyik táblán kis sérüléssel./ Half-leather-binding, with worn cover, and little bit damaged spine. In German and French language.
15055.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Somssich [Pál], Paul von: Das legitime Recht Ungarns und seines Königs. Wien, 1850. Jasper, Hügel & Manz (Druck von Jos. Reck & Sohn).159 p. A szerző mérsékelt konzervatív politikus, Széchenyi követője volt. Később a kiegyezés lelkes híve, majd a Deák párt képviselője lett. Művében az udvar abszolutisztikus törekvéseivel szemben az ország történeti joga védelmében szólal meg. Kiadói papírkötésben.
15056.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft