https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Filmművészet

Tételek száma: 3

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1978 Angi Vera. Technikai forgatókönyv. Írta: Vészi Endre, forgatókönyv: Gábor Pál, dramaturg: Karall Luca, gyártásvezető: Onódi György, operatőr: Koltai Lajos, rendező: Gábor Pál. Bp., 1978, Objektív Studió. Aranyozott egészvászon-kötésben. Megjelent 150 példányban.
15170.

1978 Angi Vera. Technikai forgatókönyv. Írta: Vészi Endre, forgatókönyv: Gábor Pál, dramaturg: Karall Luca, gyártásvezető: Onódi György, operatőr: Koltai Lajos, rendező: Gábor Pál. Bp., 1978, Objektív Studió. Aranyozott egészvászon-kötésben. Megjelent 150 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Lajta Andor: Az ötvenéves film. A film úttörői. Bp.,1946, Szerzői kiadás,(Horia-Nyomda, Temesvár.) Kiadói papírkötés, a borító szélein kis szakadásokkal, a hátsó borítón gyűrődéssel. Első kiadás.
15171.

Lajta Andor: Az ötvenéves film. A film úttörői. Bp.,1946, Szerzői kiadás,(Horia-Nyomda, Temesvár.) Kiadói papírkötés, a borító szélein kis szakadásokkal, a hátsó borítón gyűrődéssel. Első kiadás.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Lajta Andor: A tízéves magyar hangosfilm 1931-1941.  Bp.,1942, Otthon-Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos hátsó borítóval, de egyébként jó állapotban. A szerző, Lajta Andor (1891-1962) újságíró, filmtörténész által dr. Kispéter Miklós (1906-1987) magyar filmesztéta, egyetemi tanár részére dedikált példány.
15172.

Lajta Andor: A tízéves magyar hangosfilm 1931-1941. Bp.,1942, Otthon-Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos hátsó borítóval, de egyébként jó állapotban. A szerző, Lajta Andor (1891-1962) újságíró, filmtörténész által dr. Kispéter Miklós (1906-1987) magyar filmesztéta, egyetemi tanár részére dedikált példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz