5 000 Ft
Jannus Panonius versei. Szerk.: Kardos Tibor. Fordították többen, közte Weöres Sándor, Nemes Nagy Ágnes, Kardos Tibor, Végh György és mások. Bp., 1972. Szépirodalmi. Több fordítói aláírással: Weöres Sándor, Kardos Tibor, Berczeli A. Károly és további két azonosítatlan aláírással. Valamint Károlyi Amy költő, műfordító és Klaniczay Tibor irodalomtörténész aláírásaival. Kiadói vászonkötésben, kissé sérült papírborítóval