22 000 Ft
59,46 EUR, 64,71 USD
Prihoda István (1891-1956), C. Vogel pinx: Jézus gyerekekkel. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Prihoda). Régi, korabeli, arany színnel szegélyezett paszpartuban, 64×49 cm. Ritka, nagy méretű alkotás!