Plakát

Tételek száma: 23

cca 1938 Hófehérke és a hét törpe, Bp., Kellner Márkus-ny., jelzett a nyomaton: Walt Disney után Enyingi, forgalomba hozza: Mozgóképüzemi R.T., Royal, plakát. Színes litográfia, papír, restaurált, hajtásnyomokkal, 123x95 cm. Ritka! / cca 1938 Snow White and the Seven Dwarfs hungarian poster, restored, 123x95 cm. Rare!
11912.

cca 1938 Hófehérke és a hét törpe, Bp., Kellner Márkus-ny., jelzett a nyomaton: Walt Disney után Enyingi, forgalomba hozza: Mozgóképüzemi R.T., "Royal", plakát. Színes litográfia, papír, restaurált, hajtásnyomokkal, 123x95 cm. Ritka! / cca 1938 Snow White and the Seven Dwarfs hungarian poster, restored, 123x95 cm. Rare!

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
31
cca 1919 Manno Miltiades (1879-1935): Nem akartok katonát látni? litografált irredenta plakát, Bp., Kellner és Mohrlüder-ny., hajtásnyomokkal, az egyik hajtásnyomnál apró lyukkal, egy lapszélen kis szakadással, egyébként jó állapotban, 90x126 cm
11913.

cca 1919 Manno Miltiades (1879-1935): "Nem akartok katonát látni?" litografált irredenta plakát, Bp., Kellner és Mohrlüder-ny., hajtásnyomokkal, az egyik hajtásnyomnál apró lyukkal, egy lapszélen kis szakadással, egyébként jó állapotban, 90x126 cm

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
10
1927 Trianon. Elfelejtettétek? Junius 4-én hét esztendeje. Emlékezzetek és emlékeztessetek mindenkit, hogy mi történt e napon és viseljétek e jelvényt élő tiltakozásul! Irredenta propaganda plakát. Bp., Társadalmi Egyesületek Szövetsége, (Ifj. Kellner Ernő-ny.), jelzett a nyomaton, (Dulácska 1927), a széleken és a hajtásnyomokkal szakadással, a széleken kis lyukakkal, a plakát alsó részén két lyukkal, lyukakkal, 95x63 cm
11914.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
cca 1950 A Budapesti Szpartakusz labdarúgó mérkőzése plakát. Restaurált, kartonra kasírozva.48x70 cm.
11915.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1910 Diana sósborszesz plakát, árváltozás miatt felülragasztott árral, paszpartuban, 29×43 cm
11916.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
1921 Omnia Mozgókép-Palota: Baranya felszabadulása 3 részben, plakát, hajtott, szakadással, 30×46 cm
11917.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
17
cca 1935 Dolgozó Testvérek, értetek küzd a Magyar Nemzetiszocialista Párt - Hungarista mozgalom. 50x70 cm Hajtva
11918.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
1953 Május 17-én a Népfrontra szavazunk, választási plakát, Szentgyörgyi grafikája, hajtott, szakadással, 80×60 cm
11919.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10
1979 Bernard Buffet kiállítási plakát . Litográfia, papír. 64x50 cm Üvegezett keretben. / French lithographic exhibition poster. In glazed frame
11920.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
1935 Bruxelles Exposition Universelle, kisplakát, jelzett a nyomaton, akasztóval, 30×20 cm / poster
11921.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1929-1933 Ék Sándor, Alex Keil (1902-1975): Hitler-karikatúra (Guten Appetit!). Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Náci-ellenes propaganda plakát-grafika, feltehetően a gazdasági válság idejéből, a Weimari Köztársaság végső időszakából, az NSDAP és Hitler hatalomra jutása előtt. Ék Sándor művészneve Alex Keli volt. Enyhén foltos. Üvegezett keretben. 33,5x23 cm / cca 1929-1933 Sándor Ék, Alex Keil (1902-1975): Hitler caricature (Guten Appetit!). Ofset, paper. Anti-nazi propaganda poster or graphic, probably from the time of the Great Depression, at the end of the Weimar Republic, before the NSDAP and Hitler took power. A little bit spotty. Framed under glass. 33,5x23 cm
11922.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
10
cca 1935 Hilf mit im Deutschen Frauenwerk, Hesse Köln, NS-Frauenschaft náci propaganda plakát, szakadással, 120×83 cm / Poster Hilf mit im Deutschen Frauenwerk, signed Hesse Köln, NS-Frauenschaft nazi propaganda, with tear, 120×83 cm
11923.

cca 1935 "Hilf mit im Deutschen Frauenwerk", Hesse Köln, NS-Frauenschaft náci propaganda plakát, szakadással, 120×83 cm / Poster "Hilf mit im Deutschen Frauenwerk", signed Hesse Köln, NS-Frauenschaft nazi propaganda, with tear, 120×83 cm

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft